Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy a barátnőm anyukája legtöbbször olyan bu**nkón beszél , viselkedik , viszonyul hozzá , hogy néha már nem tudom elviselni ahogy viselkedik vele szembe. Volt mikor már kétszer beszóltam neki a második alkalommal már elég jól felemeltem neki a hangomat , hogy mér kell bu**nkozni a barátnőmmel ? Akkor azt mondta , hogy ameddig nem vagyok a lánya férje addig nem viseli el , hogy beszólok neki de hogyha már a lánya férje vagyok akkor már veszekedhetek vele. És mit lehetne elkövetni ez ellen a vérszipirtyó ellen hogy ne legyen bu**nkó a barátnőmmel mert már néha úgy rátámadnék erre a nőre és úgy orrba ba**sznám hogy nem ismerne magára mikor tükörbe néz. Légyszíves segítsetek , hogy mit lehetne tenni ezzel a nővel szembe míg meg nem fojtom ...!

2018. jan. 28. 09:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Ne akarj már más családjában rendet tenni!
2018. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Ne akarj más családi életébe beleszólni és menj düh kezelésre. Szerinted ha megfojtanád vagy orrba.. nád ki repülni páros lábbal a lány életéből. Megsugom hogy biztos hogy nem az anya hanem a lány agresszív barátja tehát te. Ha ennyire zavar akkor ne menj hozzájuk.
2018. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Elkövetni ellne? Talán tenni ellene. A vőlegénye vagy a csajnak? Nem? Akkor csak vigasztald a csajt, állj mellette ha ki akarná beszélni magából a problémákat. Amúgy meg marhára semmi közöd más családi életéhez. Az meg felháborító hogy meg akarsz támadni egy nőt. Hány éves vagy, tizenkettő hogy erőszakkal, meg ordibálással akarod rendezni a dolgokat? Egyáltalán hogy jössz ahhoz hogy felemeld a hangod vele szemben, Az meg csak a bónusz ha ezt a saját otthonában mered ezt eljátszani...


És hogy mit tegyél: tanulj némi indulatkezelést, mert visszataszító volt már csak olvasni is téged. Szép kis alak lehetsz.

2018. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%

Leginkább, ha kssolsz és nem ugatsz bele más dolgába.

Ha a barátnőd olyan tutyimutyi, hogy képtelen kiállni magáért, az az ö baja, de te hogy mersz leszolni mást?


Anyuka helyében itt megmondtam volna, hogy akkor mátol nem szeretnélek a házamban látni. Hülye kis takony.

2018. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Engedd be az egyik füleden, a másikon meg ki.

Elhiszem, hogy rossz hallani, hogy így beszél a barátnőddel, akit szeretsz, de ebbe nincs beleszólásod. Támogasd a barátnődet, de amúgy maradj ki az egészből. Nem vagy családtag, nincs közöd a családi dolgokhoz, ebben igaza van az anyukának.

Az indulataidat pedig tartsd kordában, mivel így semennyivel nem vagy jobb, mint ő. Sőt.

Az anyuka gondolom mindig is ilyen volt, vagy már régóta ilyen, ne te akard megváltoztatni. Örülj, hogy még megengedi, hogy menj hozzájuk.

2018. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%
Te mégis kinek képzeled magad, öcsi? Téged kéne szájba verni, nagyokos. Én már rég kivágtalak volna a lakásból az biztos. Nagyon el vagytok szállva magatoktól, de semmi alapotok nincs rá.
2018. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos nem tudsz mit csinálni, maximum minél hamarabb menekültök előle és vissza sem néztek, ha ennyire rossz a helyzet.
2018. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Te sem vagy semmi... Ha barátnődet ez annyira nagyon zavarná akkor már elköltözött volna. Vagy hány éves? De tök mindegy, nincs jogot beleszólni egy család életébe, főleg nem az ő otthonukban, és főleg nem így! Ha nem tetszik próbálj meg értelmesen beszélni Velük, vagy költözzetek össze mielőbb. (mondjuk én helyből kiraknálak ha beszólnál anyámnak, akkor is ha ilyen lenne)


Én párom szülei is sokszor durván beszélnek vele, de mióta kezdem őket megismerni rajöttem hogy rendes emberek, csak kevés a türelmük mert párom igen nehéz eset...

2018. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

Azért kíváncsi lennék a kis barátnőre is. Aki ilyen párt választ, az gyakran maga is hasonló, no meg ami anyukát illeti, az alma nem esik messze a fájától.

Ha ő is így beszél az anyjával, nem csodálom, hogy ezt kapja vissza. Te meg csak ne ugassál bele, én is kiakadnék, ha a lányom aktuális csávója elkezdene belepofázni abba, hogy mi hogyan történjen.

2018. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
A kis baratno mivel valtja ki anyja “bunkosagat”?
2018. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!