Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy a barátnőm anyukája legtöbbször olyan bu**nkón beszél , viselkedik , viszonyul hozzá , hogy néha már nem tudom elviselni ahogy viselkedik vele szembe. Volt mikor már kétszer beszóltam neki a második alkalommal már elég jól felemeltem neki a hangomat , hogy mér kell bu**nkozni a barátnőmmel ? Akkor azt mondta , hogy ameddig nem vagyok a lánya férje addig nem viseli el , hogy beszólok neki de hogyha már a lánya férje vagyok akkor már veszekedhetek vele. És mit lehetne elkövetni ez ellen a vérszipirtyó ellen hogy ne legyen bu**nkó a barátnőmmel mert már néha úgy rátámadnék erre a nőre és úgy orrba ba**sznám hogy nem ismerne magára mikor tükörbe néz. Légyszíves segítsetek , hogy mit lehetne tenni ezzel a nővel szembe míg meg nem fojtom ...!

2018. jan. 28. 09:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt. Velem is nagyon bunkó tudott lenni az anyám és amég nem lettem nagykorú sok mindent nem tehettem ellene. Az én párom sem bírta elviselni, ha a engem ócsárolnak. Anyum próbált neki is szidni engem, de megmondta neki, hogy ő ilyennek szeret, semmi gond nincs velem, úgyhogy le lehetne rólam szállni. (Mielőtt valaki beleköt, hogy biztos megérdemeltem leírom, hogy anyum nárcisztikus szülő, már amiatt is képes volt kötekedni, ha más színű pólót vettem fel, mint szerette volna, akkor is valami ilyesmi volt a baja, vagy hogy nem vágattam le a hajam, mikor azt mondta vagy valami ilyesmi.) Persze ő volt a bunkó suttyó, de nekem rohadt jól esett. Nem arról volt szó, hogy bele akar szólni a család életébe, egyszerűen idegesítette a helyzet és nem tudja megjátszani magát. Amint lehetőségem volt rá elköltöztem. Mai napig utálja anyumat a viselkedése miatt, persze mikor nagy ritkán találkozunk normálisan viselkedik vele, de ha bunkózik vagy kötekedik akkor nem hagyja szó nélkül és már én sem. (Amég otthon laktam több értelme volt elengedni a fülem mellett, mert csak én jöttem volna ki szarul.)


Persze erre nem az a megoldás, hogy bevered az anyja arcát, stb. Megmondod a véleményed és ennyi. Max nálatok találkoztok és amint lehet önállósodtok, hogy ne tudjon kötekedni. (Mondanám, hogy házasodjatok össze, és mint férje küldd el melegebb éghajlatra, de ugye ez nem így működik.)


Amúgy páromnak meg a mostohaanyja ilyen. Nagyon türelmes vagyok, de volt olyan, hogy el kellett mennem tőlük, mert különben megütöm. Pedig próbáltam elengedni a fülem mellett, hogy ne magunkkal csesszek ki, de azt már nem tudtam, úgyhogy jobbnak láttam valami indokkal lelépni. Neked is ezt javaslom, ha nem akartok konfliktust.

2018. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!