Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy a barátnőm anyukája legtöbbször olyan bu**nkón beszél , viselkedik , viszonyul hozzá , hogy néha már nem tudom elviselni ahogy viselkedik vele szembe. Volt mikor már kétszer beszóltam neki a második alkalommal már elég jól felemeltem neki a hangomat , hogy mér kell bu**nkozni a barátnőmmel ? Akkor azt mondta , hogy ameddig nem vagyok a lánya férje addig nem viseli el , hogy beszólok neki de hogyha már a lánya férje vagyok akkor már veszekedhetek vele. És mit lehetne elkövetni ez ellen a vérszipirtyó ellen hogy ne legyen bu**nkó a barátnőmmel mert már néha úgy rátámadnék erre a nőre és úgy orrba ba**sznám hogy nem ismerne magára mikor tükörbe néz. Légyszíves segítsetek , hogy mit lehetne tenni ezzel a nővel szembe míg meg nem fojtom ...!

2018. jan. 28. 09:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
30%
Nna, látod már komám, vannak szipirtyók máshol is...! Sz@rd le őket.
2018. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
98%

Elkövetni?!

Egyből a dutyira hajtasz vagy mi?

2018. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
A kérdezőnek nyilván nem csak a dühkezeléssel vannak problémái, de azzal is hogy értelmesen fejezze ki azt amit akar.
2018. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
:D nem arra csak próbálom megvédeni a barátnőmet viszont ahogy elnézem azokat az embereket akiknek egyesével vissza írtam privátba azok arra már nem írnak vissza egyből csak mások előtt nyílik meg a szófosásuk...
2018. jan. 28. 12:20
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

A következő rendkívül magasröptű üzenetet kaptam a #9-es kommentemre a kérdezőtől:

"Arra is kíváncsi lennél hogy mi a véleményem arról amit írtál? Először is bizonyosodj meg dolgokról és arról hogy ki milyen és utána szóljál le másokat tudod egyszerű úgy ''ugatni'' másoknak hogy azt se tudom miről van szó úgy hogy nekem ne magyarázz az ugatásról miszter nagymenő"


Drága fiam, ha valami probléma van, ne csak privátban legyen nagy a szád. Ja és nyugodtan mellékelheted az én válaszomat is.

2018. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Minek írjam ki semmi nem értelme nem szokásom másokat lealázni
2018. jan. 28. 12:40
 17/31 A kérdező kommentje:
És hidd el nem csak privátban lenne a szám hanem máshol is...
2018. jan. 28. 12:44
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Akkor ne privátozgass, itt ugass...
2018. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Többen írtunk normális választ. Vagy mit értesz normális válasz alatt? Hogy többen azt javasoljuk neked, hogy legközelebb amikor kinyitja a száját és olyat mond ami neked nem tetszik, akkor verd össze, esetleg szúrd le?
2018. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
"normális" a kérdező szerint ha vele értesz egyet. Ami vicc, mert ah valaki bepofátlankodna az otthonomba, és fel merné emelni a hangját velem szemben, meg utasítgatna, kivágnám hogy a lába sem érné a földet. Ha meg tettlegességre vetemedne, rendőrt hívnék rá. Amúgy kérdező: miért is nem felelsz rá hány éves vagy? És hány éves a barátnőd? Lehet hogy itt a titok nyitja a vitákban...
2018. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!