Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Mit lehetne ez ellen elkövetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy a barátnőm anyukája legtöbbször olyan bu**nkón beszél , viselkedik , viszonyul hozzá , hogy néha már nem tudom elviselni ahogy viselkedik vele szembe. Volt mikor már kétszer beszóltam neki a második alkalommal már elég jól felemeltem neki a hangomat , hogy mér kell bu**nkozni a barátnőmmel ? Akkor azt mondta , hogy ameddig nem vagyok a lánya férje addig nem viseli el , hogy beszólok neki de hogyha már a lánya férje vagyok akkor már veszekedhetek vele. És mit lehetne elkövetni ez ellen a vérszipirtyó ellen hogy ne legyen bu**nkó a barátnőmmel mert már néha úgy rátámadnék erre a nőre és úgy orrba ba**sznám hogy nem ismerne magára mikor tükörbe néz. Légyszíves segítsetek , hogy mit lehetne tenni ezzel a nővel szembe míg meg nem fojtom ...!

2018. jan. 28. 09:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Nem szólok bele más életébe és nem megyek el dühkezelésre csak nem tudod hogy engem néha mennyire bánt hogy bután viszonyulnak a barátnőmhöz ez az egyik a másik nem ismered az anyját"


Na akkor én még valamennyire normális választ kaptam. Nem szokásom privátozni csak akkor hogy ha érzékeny témáról van szó és a kérdező normálisan akár velem beszélni de nem akar olyan részleteket megadni ami miatt megismerné valaki.

2018. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszoló vagyok, és én is kaptam privit:


"Nem akarok más családjába rendet rakni csak te meg nem tudod hogy engem meg néha hogy bánt hogy bután viszonyulnak a barátnőmhöz"



Én sem szoktam akárkivel privizni, úgyhogy itt válaszolok.


Teljesen mindegy, hogy téged mennyire bánt, akkor sincs jogod beleszólni, hogy hogy beszélnek egymással családon belül. Nekik biztos így van megszokva 15-20 éve, te pedig nem rég csöppentél oda. Semmi közöd ehhez! Ugye nem gondolod, hogy oda esz a fene, és rögtön te leszel az alfa hím, és majd te fogod kioktatni a 20-25 évvel idősebb szülőt? Nagyon alul szocializált lehetsz, ha ezt még el is kell magyarázni, hogy miért is nincs ez rendjén.

Majd ha lesz ehhez megfelelő képesítésed, és a megfelelő szerv kirendel téged "rendet tenni", akkor joggal belekotyoghatsz, de addig kizárólag a barátnődre és az anyjára tartozik ez. Abba is biztos lehetsz, hogy hozzám többé nem tehetnéd be a lábad ezek után.

Ha pedig nagykorúak vagytok, akkor törekedjetek arra, hogy minél hamarabb elköltözhessen a párod otthonról.

Amúgy lehet, hogy a barátnőd már megszokta ezt, és különösebben nem érdekli, csak te csinálsz ebből ügyet. Ezzel még a barátnődnek is okozhatsz kellemetlen pillanatokat. Szerintem pont nem hiányzik neki, hogy a te ostoba viselkedésedet is ő szívja meg.

2018. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
Hallod srác! Az a helyzet hogy azért mert qrogatsz 2hónapja valami csajszit még semmi alapod nincs arra hogy a muterját leverd. Nem tudom tudtad-e, de az erőszak (lásd: rátámadnék orrba b@$znám) csak a C-típusú állampolgároknál meg az tirpák írástudatlan csőcseléknél jelent megoldást. Ami nem jelenti azt hogy a probléma is meg van oldva.
2018. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#23, én eléggé élek a gyanúperrel, hogy a kérdező maga is a C-típusba tartozik. Azok szoktak ilyen ótvar stílusban írni (persze tisztelet a kivételnek).
2018. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt Olvasók és kommentelők !

Nem tudom , hogy hányszor hiányoztak nyelvtanóráról de a srác kérdezett itt mindenkitől , hogy segítsenek neki és tanácsokkal lássák el de ahogy elnézem elég sok analfabéta van aki szövegértés óráról hiányzott és azért írt ide , hogy leossza a srácot az , hogy otthon a srácnak mik a következményei az rá tartozik ő tudja , hogy mit csinál és miket kap azért amiket otthon elkövet és nem azért írom , hogy védjem mert nem ismerem de itt üzenném a többi kommentelőnek , hogy ne azért járjon ide az oldalra hogy leossza és "leugassa " - ahogy többi nagyon keménynek hiszem magam ember írta - a másikat hanem azért , hogy normális válaszokat és tanácsokat adjon a másiknak szégyen ahogyan egyes emberek viselkednek a másikkal és azt hiszik hogy nagyon kemények azért mert ő maguk akarják megmondani , hogy ki hogyan repüljön a másik család életéből ez nem rátok tartozik szerintem és mégegyszer ajánlanám azoknak akik szövegértési hibákkal rendelkeznek akik elolvasnak valamit és rosszul értelmezik a dolgokat , hogy újból üljön be első osztályba és kezdje újból az iskolát egyébként is egy 8 éves különb nálatok ... idióta parasztok

2018. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25 mindenki adott neki választ nem tudom hogy milyen kommenteket olvasol. Tessék megnézni az első oldalt ahol mindenki választ írt a kérdésre. Már nem emlékszem hogy te mivel fejezted be de asszem az idióták jelzőt használtad. Tehát tanulj meg olvasni te tapló idióta.
2018. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
25ös, még egyszer leírom, hogy többen adtunk neki normális valaszt, méghozzá azt, hogy maradjon ki ebből. Attól még normális egy válasz, hogy nem azt tartalmazza amit a kérdező hallani szeretne.
2018. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%
Te menj el indulatkezelésre ...
2018. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#25:

"Otthon a srácnak mik a következményei"

Hát épp az a probléma, hogy NEM otthon van! Más családjában meg ne kezdjen már el rendezkedni egy gyerek. De ezt hagyjuk is, ki lett fejtve már fentebb.

Viszont ha már ennyire dobálózol itt a nyelvtanórával, akkor te magad is igazán visszaülhetnél az általános iskolába. A vesszők használata kb. ötödik osztályos tananyag.

2018. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
85%
Azon tanakodtam, hogy a bu**nkó és a ba**sznám szavakban a csillagok mit helyettesítenek ...
2018. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!