Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom anyja annyira utàl engem (értelmes ok nélkül, soha nem àrtottam neki), hogy màr a fia életét is elkezdte tönkre tenni. Párom már depressziós, az anyja ellene fordította az apját és az öccsét is. Az anyja mindig ilyen volt, de most nagyon durva dolgokat tesz. Én pedig nem tudom mit tehetnék. Ha vele maradok, lehet elveszíti a csalàdjàt. Ha elhagyom, azzal is àrtok es valószínűleg a következő pàrjàval is ezt művelé, kivéve persze ha párom azt a nőt választaná aki az anyjának megfelel. Tehetetlennek érzem magam. A baj az, hogy az anyja nagy mestere annak hogy az embereket egymas ellen fordítsa, hogy a baràtokból ellenséget csinàljon és most attól félek pàrom egyedül marad. Milyen jövőnk lenne îgy...ha tudnàm hogy a szakîtàssal minden helyre állna, akkor talán tudnék szakítani, de lehet hogy párom kapcsolata akkor sem javulna a családjával. Ti mit tennétek a helyemben? Párom azt mondta kimegy külföldre pár hónapra mert ezt már nem bírja. Én nem tudok vele menni, de most nem is mennék, mert szerintem egyedüllétre van szüksége.
2018. febr. 8. 12:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ha a párod számára nem világos az, hogy az anyja egy szarkeverő, beteg agyú boszorkány, és nem szakítja meg vele a kapcsolatot örökre, akkor nem is érdemes vele foglalkoznod, mert akkor csak egy beszari mamakedvence. Minden értelmes ember megszakítaná a kapcsolatot a banyával és nem hagyná, hogy tönkretegye az életét. Most téged mar el, de mindenki mást is el fog. Nekem is volt olyan exem, akinek ilyesmi anyja volt, senki sem felelt meg neki, mert akkor a kisfia elköltözött volna otthonról és oda lett volna a jó világ, elzáródott volna a pénzcsap. Nem benned van a hiba, az ilyen banyák nem normálisak. De az sem, aki ezt eltűri.
2018. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok. Sajnos az ilyen emberekkel tényleg nem lehet mit kezdeni, mert ha ők a fejükbe veszik, hogy az ég márpedig piros akkor bármit mondanak neki, csak kötekedésnek fogja venni. "Anyósom" is ilyen, apósom is tisztában van vele, ezért minden hülyeséget ráhagy, mert egyszerűen lehetetlen meggyőzni. Csak azért, mikor már olyanokkal áll elő, hogy az aprópénz szétrohad, ha szét van szórva és ezért van büdös a lakásban, mert párom az asztalon hagyta az aprót azt már értelmes ember nem bírja elviselni. Komolyan olyanokat mondott nekem is, hogy csak lestem, hogy mi a fenéről beszél és ha el akartam mondani, hogy rosszul tudja (tényleg tök normálisan, hogy ne csináljon magából hülyét mások előtt is azzal, hogy a gyerek az anyja aurájából tölti magát, nyáron az étel másodpercek alatt megromlik ezért rohan a hűtőig meg vissza a fazékkal, a bolha meg az állatokon terem) akkor elkezd vitatkozni és úgy állítja be, mintha én lennék a hülye, meg kinevet. De olyan is volt már, hogy ott volt az orvosi papír róla, hogy párom pl. allergiás és nem hitte el, mert szerinte szimulál. (Biztos hagymát dörzsöl a szemébe egész nyáron vagy nem tudom, hogy lehet ezt szimulálni. :D) Ugyan ez az epilepsziával. Ott van az orvosi papír róla EEg, MR vizsgálat meg minden és ő néz minket hülyének, hogy ez nem az, csak valami vírus.


Szóval vagy ráhagytok mindent a béke kedvéért vagy nem beszéltek vele.

2018. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék oda soha smemikor-.
2018. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
86%

#22 a te anyósod szimplán buta, de a kérdezőé gonosz.

Egyik se jó, de a buta jobb, mint az okos gonosz.

2018. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

8./22. vagyok. Elhiheted, hogy amellett, hogy értetlen borzasztó rosszindulatú, és ha el akar érni valamit azért bármire képes. Egyszer minden áron új TV-t akart, de apósom nem egyezett bele, mert a régi még teljesen jó volt. Érdekes pár hét nemleges válasz után a "nagymama" (aki öreg, beteg, csak kerettel bír járni felmászott az meletre) mosószert öntött a TV-be. Micsoda véletlen...


Kamerát is akart felszereltetni, abba sem egyeztek bele. Pár napra rá "betörtek" a lakásba.


Nem tetszett neki, hogy páromnak akváriuma van, de nem lett megszüntetve hiába hisztizett. Egy este nálunk aludt és mire másnap hazaért az összes (több mint 30 db) hal el volt pusztulva.


Nem tetszett neki az sem, hogy biciklizik és szerelgetni is szokta. Egyik reggel párom indult volna el, mire kiesett alóla a kerék és el volt vágva a fék, stb. Ha nem az udvaron esik el vele, hanem az utcán lehet nem csak pár horzsolás lett volna belőle. Természetesen rábozonyítani nem lehetett, helyette elhitette apósommal, hogy a hülye gyereke semmire nem tud vigyázni, a bicajt is tönkretette.


Minden tettünket kiforgatja és minket állít be hülyének mások előtt.


Szóval szerintem elég rosszindulatú tud lenni. :D Ezért írtam, hogy jobb minimalizálni a kapcsolatot.

2018. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Azért nem semmi amiket olvasok, megdöbbentő. Remélem egy idő után én is képes leszek leszarni az egészet, de egyenlőre még rossz hatással van rám. Azt sem tudom hogy fog a kapcsolatunkra hatni ha kimegy külföldre. Tudom ez nem ugyan az, de tavaly elment nyaralni a szüleivel és az öccsével. Ott volt egy anya-fia lelkizés aminek az lett a vége, hogy olyanokat írt nekem hogy rátelepszem és nem tud az lenni aki akar meg ilyenek. Haza jött és közöltem hogy akkor menjen amerre lát és éljen ahogy akar, és kérjen tanácsadást az idióta anyjától, vegye őt feleségül, nekem erre nincs szükségem. Erre ő kiakadt, hogy ő ezt nem így gondolta stb és ne hagyjam el. Akkor megmondtam, hogy ha mégegyszer ellenséges lesz velem és olyan dolgokat állít ami nem igaz az anyja hatására, akkor engem nem lát többet. Azóta ilyen nem fordult elő és mellém áll. De ez aggasztó, mert ez azt jelenti, hogy ha nem vagyok vele, akkor az anyja hatást tud rá gyakorolni, amiből az következik, hogy ha kimegy külföldre, mégha csak pár hónapra is, akkor lehet az anyja addig mérgezi majd az agyát, hogy a végén még szakìtunk. Persze ha ez lesz, akkor el kell fogadnom. Minden olyan kiszámíthatatlannak tűnik most. Mégegyszer köszönöm a hozzászólásokat.
2018. febr. 8. 21:28
 27/28 anonim ***** válasza:

(8./22.) Kérdező, ha a párodat ennyire tudja manipulálni az anyja, hogy inkább szakít veled, ha azt mondja akkor hidd el, jobb ha vége lesz, mert ez soha nem változna. Gondolj bele mi lenne, ha összeházasodtok vagy gyereketek lesz. Párodnak meg kell értenie, hogy az anyjának soha senki nem lesz jó. Szomorú, de ez van. Minimalizálja a kapcsolatot vele. Az ilyen nő úgysem áll le, amég el nem éri, amit akar. Tudom, hogy az anyja meg minden, de így soha nem lehet normális élete. Most sem miattad depressziós, hanem miatta.


Minket is próbált szétszedni anyósom, igaz más okból. Folyamatosan a saját fiát ajánlgatta nekem és a srác is mindig el akart hívni mindenhova. Mellé meg elhintett ilyen hülyeségeket, hogy párom azt mondta nekik, hogy szakítottunk meg ilyenek. Na meg páromnak is mondta a hülyeségeit, de ugye tudtuk, hogy milyen, nem figyeltünk rá. Annyira mérges lett emiatt, hogy egyik délután a semmiből elkezdte szapulni nekem páromat, de minden szrfszú kis köcsög bzinak elhordta, mint valami eszelős, tiszta ideg volt. Én meg már csak azért sem reagáltam rá neki semmi olyat, mint amire számított. Mert ha látja, hogy egy kicsit is hatni tud ránk akkor soha nem áll le.

2018. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az én "anyám" ugyanilyen volt a párommal. 8 éve nem tartom vele a kapcsolatot. Lett saját, igazi családom.
2018. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!