Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan akiek a párja...

Van itt olyan akiek a párja először "anyuci pici fia" volt aztán megváltozott és levált?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi váltotta ki a változast?
2018. febr. 19. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Az én párom az volt, bár ezt sosem ismerte be. Nálunk az hozta a változást, hogy külön költöztünk az anyóstól. És kB ennyi kellett ahhoz hogy kilépjen anyuci szoknyája mögül.
2018. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem szerintem az. Amikor költözés volt mondtam neki hogy válasszon jön vagy nem, aztán velem jött. Kiállni nem nagyon mer a szülei ellen, de pszichológushoz jár. Ha igazán szeret le fog válni.
2018. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

A nők még mindig ennyire naívak és ostobák? :D

Még mindig mindegyiknek ez az "anyuci kicsi fia" a mániája? :D :D

Kisanyáim segítek: Ha egy "anyuci kicsi fiá"-t választasz, akkor ne csodálkozz, hogy anyuci kicsi fia lesz... :D

Tudom, ezt mindegyikőtök kihívásnak fogja fel, hogy "na majd én leválasztom!!!!4", aztán jönnek ide a kérdések, amikor nem sikerül... :D

Miért nem csináltok valami értelmesebbet inkább?

2018. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

72% Nem minden nő...de sajnos abban igazad van, hogy ez elég gyakori. Részben a nők neveltetésének is köszönhető, hiszen sok helyen még mindig természetes, hogy pl. fiútestvért kiszolgálja a lánygyerek és hasonlók.

Ehhez szoktak hozzá.

Nálunk is ez volt, de én ahogy tehettem szabadultam és büdös életben nem akartam még egy ellátandó "gyermeket" magamnak.

2018. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
"Még mindig mindegyiknek" Ismersz több milliárd nőt?
2018. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Az volt, bár nem mindenben.

Nagyon magabiztos volt mindig is, a munkájában is profi, minden élethelyzetben feltalálta magát. Szóval nem egy kis szerencsétlenséget kell elképzelni.

De otthon élt, bár külön lakrészben, de akkor is a szüleivel, ami nagyban befolyásolta. Szerintem kissé túlzottan terelgették, annak ellenére, hogy már rég felnőtt volt, amikor találkoztunk.

Nekem az volt a szerencsém, hogy a szülei imádnak az első perctől kezdve, így nem voltak rossz hatással a kapcsolatunkra, sőt.

Nekem alap volt, hogy vagy nálam élünk, vagy közösen veszünk valamit. De oda semmiképp sem költözöm. Amióta nem velük él, azóta kevésbé érdekli a szülei véleménye.

2018. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
7: "Anyuci pici fia" = Önellátásra, öngondoskodásra nem hajlandó, egy nőtől várja el a kiszolgálást, a párjában nem szerelmi társat, hanem pótmamát, mamahotelt keres, szerelmet házon kívül keres, már ha egyáltalán érdekli a párkapcsolat avval az elsődleges igényével szemben, hogy otthon ellássák. Egyedül élni nem akar, nem képes a fentiek miatt.
2018. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
#10: ez elég gyakori mindkét nemben, sok fiatal fél a felnőtté válástól. Azt hiszem, a legtöbbet a szülők tudják tenni a leválásért, sokat segít, ha van komoly párkapcsolata a "gyereknek", és tudnak mindkét oldalról segíteni a lakáshoz jutásban.
2018. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Az volt. Rengetegszer mondott le közös programot, mert épp anyuval kellett valamerre mennie (bevásárolni pl...) Az anyja érzelmileg zsarolta, a mai napig ő a szemét ha nem ugrik valamiért.

Miért nem anyu kicsi fia már? Hál’ istennek felnőtt. Tizenévesen kerültünk össze és pár év alatt kinőtte. Már nem érdekli, mit karattyol a mama és vitatkozik is vele (korábban az anyja volt az atyaúristen)

2018. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk inkább anyósom erőltette ebbe az anyuci pici fia szerepbe mert a feneke ki volt nyalva neki reggel kávét főzött neki minden nap meleg ebéd beágyazás stb de mikor összejöttünk egyből elkezdett velem főzni takaritani. Az anyja ki volt akadva h de nem is tud főzni a fia és mikor megmondtam neki h ne tudna csak eddig nem szorult rá még én voltam a senkiházi kb. Hát ott történt a változás hogy én nem nyaltam ki a fenekét ő meg szivesen segitett nekem.
2018. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!