Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ezek után elengednétek a...

Ezek után elengednétek a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Röviden a törtènet:

Anyòsnak èvekig alkoholproblèmái voltak,ami miatt elköltöztünk tőlük.Sokáig nem foglalkoztak az unokáikkal. Aztán látszòlag "jòzan" lett ès sokat foglalkoznak a gyerekekkel. Sikerült minden sèrelem ellenère megbìznom benne. Rá mertem bìzni a gyerekeket mèg èjszakára is. Most pedig megint egy ideje gyanìtottam,hogy iszik,ez 2hete be is bizonyosodott. Teljesen elárulva èrzem magam,hogy rà bíztam nyugodt szívvel a gyerekeket.

Holnap szeretnè elvinni őket,de èn inkább nem engednèm. Szerintetek jogos? Vagy tùlreagálom?


2018. febr. 26. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jogos.
2018. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem engedtem vègül.

Mondtam neki,hogy az Ő èletèbe nincs beleszólásom ,de a gyerekeimèbe igen ,ès èn nem tudom egy hilyen helyzetben elengedni őket. Az ő testi èpsègük ès az èn lelki nyugalmam vègett sem. Bármikor láthatja őket,de amìg nem hozza rendbe a saját èletèt,kizáròlag csak az èn,vagy a fèrjem jelenlètèben. Viszont ha piásan jön elküldöm,nem akarom,hogy a gyerekek ùgy lássák. Remèlem felfogta! 😊

2018. febr. 28. 11:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi van azóta, kérdező? Es mit szólt anyós a letiltáshoz?
2018. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!