Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más is van itt, aki a házastár...

Más is van itt, aki a házastársával mind a két nagymamával (anyóssal és a saját anyjával) is együtt él?

Figyelt kérdés
Persze külön lakrészben, vagy közös udvarban, stb...
2018. febr. 28. 06:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%

"Az hogy valakit otthonba adnak nem azt jelenti hogy nem törődnek vele. Ott dolgoztam, tudom! "


5-ös vagyok, nem kell a mese. Idősek otthonában dolgoztam jó ideig. Pontosan tudom mi megy ott.

2018. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk anyámék laknak úgy együtt mindkét mamával, hogy egy hetet egyiknél, egy hetet a másiknál töltenek. Nem a legszerencsésebb helyzet, anyám nagyon kezd belefáradni, de így el tudják látni a mamákat. Ilyenkor nagybevásárolnak, elviszik őket orvoshoz, amúgy önellátóak mindketten.
2018. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez már durva mazochizmus...
2018. márc. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
A Picur családban mennek így a dolgok, tudod, a Charlie és a csokigyárban, mikor ott fekszik együtt mind a négy nagyszülő. :D Már gyerekként is meredeknek tartottam ezt az életformát.
2018. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!