Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszindulatú anyóssal mit...

Rosszindulatú anyóssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szét akar minket választani a barátommal. A barátom visszaköltözött az anyjához. Együtt járnak bulizni szombat esténként. Az anyja egyedül él és a barátom az egyedüli gyereke. Én önzőnek tartom ezt a viselkedését. Engem ez az egész nagyon rosszul érint, nagyon fáj, hogy elköltözött a barátom. Szeretem őt. Hibáztam dolgokban, de az anyja és a barátom is engem okolnak azért is, mert a barátom rossz lelki állapotban van. Én megértem azt is, hogy ő magányos, meg aggódik a gyerekéért, ki akarja mozdítani. A barátom építené velem a kapcsolatot, meg kettőnket is összehozna az anyjával, de az anyja betart ennek, nem partner benne, a múlt hétvégén is lett volna közös programunk hárman, hogy beszéljünk, de ő nem jött. Ellenem azt hozza fel, hogy túl csendes vagyok és nem támogatom eléggé a barátomat. Igen, sokszor vagyok bizonytalan, szorongó, és féltékeny, amiben hibáztam. De én voltam mellette, amikor munkanélküli volt, meg tartós beteg, az anyja el sem jött meglátogatni. Ha a barátom panaszkodott rám, feltételezem csak felerősítette benne a negatív érzéseket irányomba. Soha nem éreztem azt, hogy elfogadott volna, kereste volna bennem a jót. Már az első találkozáskor még a bemutatkozás előtt pofát vágott rám. Volt, hogy hisztériázott, mikor ott voltam nála, hogy nem engedem hazamenni a fiát, mert amikor összeköltöztünk ritkábban járt haza, én is ritkábban jártam haza az én szüleimhez, mert szerelmesek voltunk, építettük az életünket, irigyelte a szerelmünket is. Egyszer beszélt vele a barátom, amikor már nagyon ellenséges volt, és utána kedvesebb lett, de nem miattam, nem elfogadásból. Így viselkedett másokkal is, nem csak velem. Azon túl, hogy hibáztunk, neki is nagy szerepe van abban, hogy hazaköltözött a fia. Mit tegyek, hogy ez változzon, hogy tegyem félre a haragom? Szeretném, ha a barátom leválna az anyjáról, ami tudom nem könnyű, főleg olyan anyáról, aki nem állt soha a helyzet magaslatán. Én még azt is gondolom, hogy ez egy jó lehetőség nekik rendezni a kapcsolatukat, meg gondoskodjon a barátomról, ha gyerekkorában ezt elmulasztotta, mert erre vágyik a barátom. De szeretném, ha elengedné, én vagyok a társa és nem az anyja. Mit tegyek? Az anyja álláspontját nem ismerem, csak a barátomon keresztül, fél éve nem voltam nála, mert a barátom mindig egyedül ment haza. Mit beszéljek vele, ha találkozunk?
2018. márc. 11. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Halott kapcsolat. Lépj ki belőlem
2018. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
*belőle.
2018. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A baratod nem azt szeretne amit te, szoval itt nincs es nem is lesz semmi tobb. Keress magadnak mast.
2018. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a helyzettel már semmit.
2018. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Szeretetet kell sugározni felé, pl a hoponoppono módszerével. Most lehet röhögni, de a változáson hasra esel majd.
2018. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Szét akar minket választani a barátommal. A barátom visszaköltözött az anyjához. Együtt járnak bulizni szombat esténként. Na eddig olvastam,téged már elválaztott,ez halott ügy,kettő az ilyen éljen az Anyjával,ja hát szex is kell, arra meg jó bármelyik nő,bocsi.. Én egyik dedós exemet Anyja haza a parancsolta a közös ágyból. 26 volt az óriás csecsemő,hazament,na ex is lett. Ő azóta is Anyjával él,én meg férjnél vagyok 3 csodás gyerekkel. Ezek éljenek ödipuszpan, ne tegyenek tönkre senkit főleg ne csináljanak gyereket, mert az ilyen nagyi azt is a sajátjának tekinti.. Kettő aki 18 - 30 közeliként még Anyatejet iszik, azt jobb elkerülni.
2018. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Uristen....az anyjával jár bulizni, ez komoly?! Hány éves, 8?! Először azt hittem 14-15 évesek vagytok, de miután láttam h munkanélküli is volt meg h össze költöztetek...atya eg. Figyu, ilyen után ne is bankodj, jobb h megszabadultal tőle meg az anyjától. Mindig anya ici pici fia marad, menekülj az ilyenektôl
2018. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Az anyjával semmi teendőd nincs.

Ha a barátodat ennyire tudja az anyja befolyásolni, ennyire képtelen még felnőtt, önálló életet élni (vagy nem képes, vagy nem is akar), azzal sem tudsz mit kezdeni.

Sőt jobban is jársz, ha ez a kapcsolat nem folytatódik. Lépj tovább.

2018. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

A megoldás kissé bonyolult

Neked nem alkalmazkodni kell hanem onmagaddal foglalkozni

Ha a barátod elköltözött azzal sajnos meg is alazott egy kicsit

Miért te tehetsz a rossz lelki állapotáról?

Ezt vagy megbeszelitek hamar vagy szakitsatok, ha ő nem akar akkor majd te

Ekkora békát ne nyelj le

2018. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a francba.. Ezer különbet találsz tőle.
2018. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!