Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak egy kis közvélemény...

Csak egy kis közvélemény kutatás. Én gondolom túl a dolgokat, vagy ez tényleg gond lesz nekem is?

Figyelt kérdés
Anyósom 54 éves, nem tud megtartani egy munkát sem, most már pedzegeti hogy ennyi idősen ez nem is olyan egyszerű, nem kellene már dolgoznia. Nem spórolt soha, csak hitelei vannak, se lakása, se kocsija, egyedül él. Szerintem ebből komoly gondok lesznek, de ezt csak én és a férjem látjuk. A kérdésem szempontjàból ez lényegtelen, arra lennék inkább kíváncsi, hogy ez komolyan ennyire nehéz ilyen idősen már? A szüleim is ennyi idősek, ők is többször újrakezdték, szeretnek dolgozni.

2018. márc. 18. 16:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A másik amin rágom magam, hogy van-e egyáltalán jogom ezen ennyit agyalni? Értitek nem? Elvégre nekem semmi közöm az anyagi dolgaihoz, de valahol meg mégis érint.
2018. márc. 18. 22:50
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

Pároddal üljetek le, beszéljétek át a dolgot, mindenféle felállásban mi lesz a ti reakciótok.


Tudod, készülj a legrosszabbra és reménykedj a legjobb lehetőségben.

2018. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!