Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom miért irigyli a...

Anyósom miért irigyli a fiamat a szüleimtöl?

Figyelt kérdés
Anyosomékkal heti többször, míg a szüleimmel 2-3 hetente találkozik.Apódomékhoz természetesen jobban kötödik, hisz gyakrabban találkoznak, de az Én szüleimet is nagyon szereti, kifejezetten apukámat. Apukám nagyon tud vele huncutkodni, ért a gyerekekhez. Anyós ma ezt mondta nekem: azert apádat is szereti, hiába látja ritkábban... de nefélj, majd anyudat is fogja, ha nagyobb lesz. Köpni- nyelni nem tudtam. Erre én: A távolság nem lesz akadálya annak, hogy jó viszonyuk legyen. Rámnézett nagy szemekkel és rámvágta az ajtót.Mi baja?

2018. márc. 29. 20:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
13 hónapos a fiam
2018. márc. 29. 21:07
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

szociopata

meg kell ritkítani azt a heti többszöri találkozást, mielőtt végleg a fejedre nő

biztos vénségére rájön a rigolya meg a versengés, aztán kezd nem bírni magával

2018. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Azt a távolságos megjegyzést milyen stílusban tetted? Valószínűleg ő teljesen pozitívan biztatni akart, hogy attól, hogy kevesebbet találkozik a kicsi a szüleiddel, ugyanúgy ki fog alakulni a kötődés feléjük. Nem lehet, hogy kissé undokul reagáltál, azért lepődött meg?
2018. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem akart biztatni, kifejezettem utálja a szüleimet, mert féltékeny rájuk.Ö azt akarja, hogy csak öt szeresse a kicsi, nagyon önzö. Még velem is versenyezni akar. Annyira felzaklattam magam, hogy még aludni se fogok tudni.
2018. márc. 29. 21:39
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Na, a kérdésben még csak a szüleidtől félti, most már veled is versenyezne, alakul ez. Mesélj még, mi szörnyedelmeket művel ez a gonosz-gonosz asszony? Nem kaptad rajta, amint a te használt hálóingedben ringatja a fiadat? (A kéz, amely a bölcsőt ringatja)
2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
"Anyós ma ezt mondta nekem: azert apádat is szereti, hiába látja ritkábban... de nefélj, majd anyudat is fogja, ha nagyobb lesz." Lehet én vagyok a hülye, de ez nekem egyáltalán nem tűnik rosszindulatú megjegyzésnek...
2018. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem érdemes gúnyolódnod...tudom mit beszélek. Hívta ö már magát anyának a fiam elött, nem is egyszer.
2018. márc. 29. 21:52
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Ebben semmi irigykedés nem volt! Igazából miért írtad ki ezt a kérdést? Csak anyósodat akarod szapulni? Ehhez keresel partnereket egy anonim oldalon? Nagyon szánalmas!
2018. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom szapulni, az az ö müfaja. De ti tudjátok, kiakartam magamból beszélni,hogy megkönnyebbüljek, de mindegy.
2018. márc. 29. 22:00
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Én megértelek kérdező! Anyósom ugyanez, és nem túlzás. Sokszor mondják hogy a mi lányunk, vagy például ha náluk vagyunk és haza akarunk jönni akkor majdnem hogy sír hogy ne menjünk, hagyjuk kint a gyereket. Az én családom a szemében nem létezik, kikapja a kezemből a gyereket. Ha megkérem valamire csak azért sem teszi (gyerekkel kapcsolatban) mindennel ellenkezni akar mert ő jobban tudja. Erőlteti hogy egye amit ő akar adni neki, kétségbe vonja hogy én hogy nevelem.. És ezek nem túlzás sok valóban így van. Semmi gond nincs azzal ha egy nagyszülő szereti a gyermeket, nyilván ez a szülőknek is jó, de sajnos vannak olyan nagyszülő akár anyai akár apai részről akik igen elvetik a sulykot és úgy gondolják csak ők létezne mint nagyszülők.
2018. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!