Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom miért irigyli a...

Anyósom miért irigyli a fiamat a szüleimtöl?

Figyelt kérdés
Anyosomékkal heti többször, míg a szüleimmel 2-3 hetente találkozik.Apódomékhoz természetesen jobban kötödik, hisz gyakrabban találkoznak, de az Én szüleimet is nagyon szereti, kifejezetten apukámat. Apukám nagyon tud vele huncutkodni, ért a gyerekekhez. Anyós ma ezt mondta nekem: azert apádat is szereti, hiába látja ritkábban... de nefélj, majd anyudat is fogja, ha nagyobb lesz. Köpni- nyelni nem tudtam. Erre én: A távolság nem lesz akadálya annak, hogy jó viszonyuk legyen. Rámnézett nagy szemekkel és rámvágta az ajtót.Mi baja?

2018. márc. 29. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Igazából a sztoriból nem jön le az, amit éreztetni akartál velünk. Írhatnál még más szitujat, mert ennyiből tényleg nem tűnik pszicholatának különösebben.
2018. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi multkor anyum hozta anyósomat hozzánk és neki elkezdte mondani h majd nyáron viszi magához a fiam. Nem véletlen hogy nincs sokat vele a gyerek. Nyáron meg több idöt pláne nem fog vele tölteni.vannak fizikai (nem tudja se etetni se pelenkázni) és persze vannak személyes okai is (a fiát is szépen befolyásolná ha tudná,előző baba elvesztésénél engem okolt) Láttam hogy foglalkozik a többi unokával (ott dohányzik közvetlen mellettük és édességel tömi őket ebéd előtt is.) igy max velem együtt lehet a gyerekkel de én pedig nem sok ideig tudom elviselni korrabbi okokból kifolyólag és mert imád mindenbe beleszólni.

Amugy nálunk is féltékeny anyumékra bár irt többet vannak ök vele mint anyósom.

2018. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Én igazat adok neked!

Az előttem szólokat nem értem.

Ha nem rosszból mondta volna akkor egy teljesen normális vàlaszra nem csapja be az ajtót!

Amúgy meg általában nászok között így megy ez...

2018. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
En is megertelek, enis voltam hasonlo helyzetben, majd par alkalom utan leallitottam, mert ellenkezett velem is, es a szuleimet is probalta tavol tartani a gyerekektol, ami persze nem ment neki mert a szuleim nap mint nap jonnek szeretik a gyerekek es a gyerekek is oket. Amikor eleg lett, kiadtam magambol hogy mostmar eleg! Ami persze nem tetszett neki, igy osszevesztunk, azota se beszelunk. Szerintem ne hagyd magad, se a szuleidet. Ismerem ezt a 'fajta anyost' es ha rahagyod, csak rosszabb lesz. Ha nem tetszik neki akkor viszlat. Te vagy a gyerek annyja es a szuleid unoka is nem csak az ove!!
2018. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek 14-essel. Ha tényleg így volt és rád vágta az ajtót akkor kissé szociopata. Féltékeny anyudékra, én a helyedben kiugrasztanám azt a bizonyos nyulat a bokorból, mondanám mennyire jól elvolt a baba a szüleiddel stb. Egészséges lelkületű ember ennek örül, ha felhúzza magát,akkor tuti féltékeny. Ha így van, világosítsd fel, hogy a gyereknek 2 nagymamája van, ezt el kell fogadnia és igenis ha rajtad múlik a te szüleidet is nagyon fogja szeretni.
2018. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!