Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha az anyós...

Mit szólnátok, ha az anyós azt mondaná nem titeket szánt a fia mellé?

Figyelt kérdés
Épp esküvő előtt állunk.
2018. ápr. 2. 08:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%
Megmondta, de nem a képembe, hanem a férjemnek. Ő pedig jól kiosztotta. Téma lezárva már 15 éve. Azóta elég jó anyós. Időnként elszalad vele a ló, pl: megkérdezés nélkül oviszsákot varratott a gyereknek olyan mintából, amit a gyerek nem is szeret (Babóca), majd megsértődött, hogy de mennyibe került és ő csak jót akart... De többségében eljópofizunk.
2018. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%
Le***nám
2018. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani ezeknek a dolgoknak. Nekem anyám mondta annak idején, hogy kit tartott volna mellém megfelelő feleségnek (ez aztán a leendő feleségemhez is eljutott). Nekem a megjelölt nő már külsőleg sem volt "ínyemre való". Maradtam eredeti választásom mellett és ezt 50 év után sem bántam meg. Az emberi ízlések nagyon eltérőek és az ember választása az első külső benyomások alapján történik. Ha később a belső tulajdonságok megismerése sem mond ellent mindezeknek, akkor nagyobb gond nincsen. Elvileg az ember nyilván sok millió másikkal is megfelelően tudná leélni az életét, de fontosabb dolgok is vannak, mintsem, hogy az ember csak válogasson és keresgéljen egész életében.
2018. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
98%

Először engem is zavart, ma már nem, mivel aránylag jó a kapcsolatunk.

De az elején ő is belehúzott, ilyen utalgatások férjemnek, hogy mit szeret bennem, biztosan meg fog csalni (ez igen jól esett páromnak), súlyommal való cseszekedés, stb. Mindig mosolyogtam udvariasan, abbahagyta, mert csak annyit ért el, hogy párom megsértődött rá és nem mentünk haza látogatóba.

Ha felveszed, akkor csinálni fogja végig.

2018. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
98%

Mit szól ehhez a vőlegényed? Ha csak így sunnyog, meg nem mer ellent mondani az anyjának, akkor sosem fog. Ha most nem véd meg, akkor készülj arra, hogy amíg él az öreglány, addig ilyeneket fogsz hallgatni.


Ha a párod melletted áll, akkor ne foglalkozz vele. Idegesítse csak magát, ha az jó neki.

2018. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem foglalkoztatna h ilyet mondana a párom anyja.

Mert hidegen hagy,nem vele tervezek terveznék együtt élni így a véleménye pont nem érdekelne

2018. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%

közölném, hogy akkor nem kell eljönni az esküvőre...

Amúgy én anyósom sem szeret túlságosan nem is járok át.

2018. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk az hangzott el, hogy nem mondja a fiának, hogy ne vegyen el, mert majd megtanulja a maga kárán :D

A többi tetü mocsok beszólása mellett ez már smafu.

2018. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám neki,hogy az anyósát se válogathatja meg sajna az ember:D
2018. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%

Azt, hogy akkor nem kell eljönni az esküvőre. Egyebként megemlíteném neki, hogy én sem ilyen anyósra vágytam. ;)

Mellesleg hasonlóképp jártam el az én "anyósomnál" is, csak ott egy kicait cifrább volt a helyzet.

2018. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!