Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha az anyós...

Mit szólnátok, ha az anyós azt mondaná nem titeket szánt a fia mellé?

Figyelt kérdés
Épp esküvő előtt állunk.
2018. ápr. 2. 08:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is mondta már az anyósom h nem ijen nőt szánt neki meg h nem azért nevelte fel a fiát h egy ijen nővel legyen ja és még azt h jobbat is találhatott volna magának. Mindezt a szemembe. Mire én hát én értem ezt nekem sem ijen anyóst szánt az anyám. Nefoglalkozz vele az bántja öket igazán nameg a csend és a jókedv ölni tudod az idegeit vele. :)
2018. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%
Lehet beszólogatni, csak majd ha bármi segítségre szorul a későbbiekben akar, akkor se keresse...
2018. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Így konkrétan nem mondta ki, de nyilván nem szeretetből kezdte el mondogatni miután a fia megkérte a kezem, hogy minek az!? Papír nélkül is lehetünk boldogok...

Mondtam neki: miért most kell ezt? Hát most kérte meg a kezem! 4 éve voltunk együtt akkor, szerintem nem olyan kevés ahhoz, hogy el tudjuk dönteni a dolgokat.

De ő alapból nem engem szánt valahogy, mert kb a második hónapja voltam együtt a párommal, amikor beszól, hogy ha a fiának lesz olyan akivel összeköti az életét... De hát ott ültem én - a potenciális jelölt. Nekem az úgy jött le, hogy fel sem merült bennük, hogy én leszek az. S szerintem nem is engem szántak, mert nem ütöttem meg a mércét náluk az én gondolkodás módommal. Azóta sem bírják elviselni, hogy én szerintem a nő nem egy konyhai robotgép és nem az a dolgom, hogy körül ugráljam a páromat. Szeretetből megteszem, de ilyen módon amiről ők beszéltek... Egyszer kávét csinált nekem a párom náluk mert megkértem. Erre kiosztottak ott helyben az anyjaék, hogy mit képzelek én, hogy engem kiszolgál a párom! Mert nekem kéne őt! Mondom, álljon már meg a menet! Hát amikor hozzám jön, mindig főzve van, tisztaság várja, elé teszem! ... Ez oda vissza működik, ő is kedveskedhet nekem, nem az hogy örüljek, hogy eljött oszt jó van, vagy hogy ott lehetek és kiszolgálhatom. Ez nem így működik.

Hát ezek után azt gondolom, rohadtul nem engem szántak neki, mert nem azt tettem amit ők. Később közöltem az anyjával, hogy amíg én nem avatkozom bele az ő kapcsolatába meg máséba, az enyémbe se merjen senki avatkozni, nem érdekel hogy családtag, én élek vele együtt, ne erőltessék rám a hülye szokásaikat.

Azóta hogy látták nem gondoltuk meg magunkat, most már nem mondja hogy minek az. Most már már úgy tűnik mint aki örül, amit akkor hinném el, hogy tényleg úgy van, ha ezek az előzmények nem lettek volna.

2018. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Kislány korom óta ismerem, 5éve vagyunk együtt, ebből 4éve együtt élünk. El engedem a fülem mellett amit mond, meg szembe is röhögtem már nem egyszer, lehet már direkt is csinálom mert fel idegesíti sokszor ha kinevetem. Párom teljes mértékben mellettem van, hogy ilyen velem nem is jár haza sűrűn. Sose fog változni szerintem fáj neki, hogy az egyszem fia kirepült.
2018. ápr. 3. 07:59
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én anyósom is ilyen, több mint 10 év házasság után sem fogadott el. Kitartás, a párod téged választott, mond meg anyósodnak, hogy ezt neki is tiszteletben kell tartania. Ugye nem akarja a saját fiát boldogtalanná tenni?
2018. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Megvonnám a vállam.
2018. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Jézusom, micsoda tuskó emberek vannak... Szerintem is röhögd ki és beszéld meg a pároddal, mégis mi a véleménye erről...
2018. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 exelant válasza:
Engem 15 év házasság után sem fogadott el anyósom, nagyon sokat veszekedtünk, főleg a múlt évben már. A múlt hétvégén már el is kezdte mondani a férjemnek, hogy váljunk el, ő az én személyemet nem bírja tovább, egyszerűen nem bírja tovább, váljunk el, és meg is fogadta a férjemnek, hogy ha még most nem is válunk, ő ezt addig fogja mondani, míg el nem válunk. Itt eddig egy ennyire negatív hozzászólás sem volt, hogy azt írta volna valaki, hogy őket az anyós vitte szét, mindenki csak pozitívan válaszol aránylag, hogy ne foglalkozz anyósoddal. Ezek szerint eddig még senkinél sem fajult a helyzet, hogy az anyós erőszakolja ki a válását valakinek, csak azért mert nem tudta a gyermeke párját elfogadni menyének/vejének?
2018. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!