Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti vinnétek anyósékhoz a...

Ti vinnétek anyósékhoz a gyerekeket, ha a bolháktól hemzsegne a ház?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy egy napot nem tölthetnek ott, de engednétek hogy akár napokra is ott aludjanak? Ugye tiszta csípés lesz a gyerek és elég nagy az esély hogy nem csak a használt ruháit hozná haza, de 1-2 "dögöt" is, amivel könnyen lefertőzheti a lakást/házat.
2018. ápr. 3. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2018. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nyilvan nem, de anyosekat nem zavarja? Oket nem csipik?
2018. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Én sem megyek olyanokhoz akik igénytelenek a saját környezetükre.
2018. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

mindig azzal jönnek, hogy nem tudják kiirtani őket, hisz állataik vannak (kutya, macska, disznó, tyúk, borjú, kacsa, liba) és hogy rajtuk mindig van és onnan kerül be a házba.

havonta meg nincs pénzük rovarirtót hívatni és az egész házat lefertőtlenítetni.

2018. ápr. 3. 15:52
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Az én nagyszüleim is tartottak ilyen háziállatokat, mégsem volt bolhás soha senki :O
2018. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy órára se vinném.

Láttam én már házat, ahol állatokat tartottak, mi is tartottunk, mégsem volt bolhás a ház soha, érdekes módon...

2018. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is van macskám,lakásban,kinti benti,még sincs bolhánk. Kifogás az állat. Takaritani kéne,szellőztetni,rendet tartani,nem az állatokra fogni a trehányságot,gondolom a disznőt nem engedik be..
2018. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egész gyerekkoromban volt macskám, kutyám, kacsa, csirke, disznó. Még sem voltunk bolhásak és rovarirtó csapatot se kellett hívni. Én nem vinném
2018. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

A bolha nem él meg csak úgy a házban, mint egy pók. Meleg és védett hely kell neki táplálékforrással.

Egyszer vettünk vastag szőrű szőnyeget a nappaliba, abba szépen beköltöztek. Ott volt felette a 180W-nyi lámpa, az biztosította a meleget, a macska pedig az élelmet.

Ki is vágtuk a szőnyeget a fenébe és megszűnt a probléma.

Ott is hasonló lehet a gond.

2018. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem vinném. Én is voltam gyerek és időztem néha néha olyan helyen ahol volt kutya, macska, disznó, nyúl, kacsa, kakas, tyúk, stb. mégsem vakaróztam és bolháról még csak nem is hallottam. Az igénytelenség netovábbja.


Tudod mennyibe kerül egy egyszerű porzószer (?) talán 1000 ft sem és jó nagy kiszerelés. Behintik vele a kutyát, macskát, már az viszi szanaszét mindenfelé és pusztul el minden élősködő a csába. Az amire én gondolok, nem csak macskára, kutyára, de még papagájra is jó. Szóval nem kell a duma.

5 liter hypó 300 ft.

2018. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!