Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Együttélés anyósékkal? Nálatok...

Együttélés anyósékkal? Nálatok inkább álom vagy rémálom?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a házastársatok a szüleivel és tesóival egy házban szeretne élni, habár lenne saját házatok?

(tehát nem anyagi gondok miatt, csak mert közel akar lenni a családjához)


2018. ápr. 15. 23:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
Soha. Egy egésznapos programra sem megyünk velük, mert az is sok lenne. Nemhogy együtt élni...
2018. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, nincs az a pénz amiért ebbe belemennék. Bőven elég az a kéthetente 1 alkalom amit ott töltünk anyóséknál, azis max ilyen 2-3 óra. Ennyit még kibírok mosolyogva jó képet vágva, veszekedés nélkül.
2018. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Válóper sürgősen!!! Főleg, hogy lenne lehetőségetek külön lakni, de ő nem akar. Anyuci pici gyereke még!
2018. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen körülmények között nem mennék bele. 8 éven keresztül részem volt ilyen "élményben", elég volt bőségesen. Sőt...
2018. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon jó a viszony a szülőkkel,de max. fél napot töltünk együtt. Mindenkinek megvan a saját élete,szokásai,napi rutinja... Nem egészséges együtt élni.Akarva-akaratlanul,de úgyis bele fognak szólni az életetekbe,főleg ha gyerek is lesz. Úgyhogy az én véleményem sz,hogy rémálom :)
2018. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%

Hát, mivel az leső oszlop már foglalt, mennék ásóért és sok betonért, aztán a napi őrületben ráérnék egy másik oszlopot építeni magamnak és az elsőről lemaradottaknak! :)


Viccen kívül nem, dehogy.Szülői felügyelet illetve beleszólás egyik félről sem jó.


Ha ez egy valós sztori az életedből, fuss gyorsabban, mint látsz.


A szakítás/válás utáni fájdalom gyorsabban elmúlik, mint egy ilyen élet..

2018. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Némelyik válasz eleggé megnevettetett, köszi :)

Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, csak elgondolkoztam, mert férjem házas tesója a gyerekeikkel anyósoméknál lakik, pedig van egy kétszintes csodás házuk, és férjem szerint "jó ötlet/csodálatos stb" a szülõkkel lakni.

Aztán anyum mamámmal szemközt lakik, és folyamatosan átjár bejelentés nélkül, meg bûntudatot próbál bennük kelteni, hogy legalább kétnaponta átmehetne anyum, mert hogy õk a papával unatkoznak.


Nekem ilyen soha meg sem fordulna a fejemben, lehetõleg ne is egy városban lakjunk.

2018. ápr. 16. 17:43
 28/32 anonim ***** válasza:
Putmanék megoldották..😁😁
2018. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Bäszki... mindig is tudtam, hogy egy másik világban élek. :D
2018. ápr. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig laktam a párommal és a szüleivel. Aztán elköltöztem és elhatároztam, hogy soha, senki szüleivel (a sajátommal se) nem vagyok hajlandó együtt élni. Inkább maradok egyedül.
2018. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!