Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a rossz álmok ellen?

Mit tehetnék a rossz álmok ellen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ért egy komolyabb stresszhatás ami kihat még mindig a napjaimra de már közel sem olyan intenzíven mint akkor. Talán emiatt is lehettek rossz álmaim. A stressz jóval csökkent de az álmaim még mindig rosszak. Nem olyan izzadós, felriadós rémálmok ezek, hanem csak simán rossz érzéssel töltenek el amikor felébredek.


Mi okozhatja ezt és mit tehetnék ellene? :/



2018. ápr. 13. 15:06
 1/2 anonim válasza:

Hát az okot leírtad, hogy mit tehetnél? Lehetne mondani, hogy lazulj el kicsit lefekvés előtt stb. De szerintem az itt a gond, hogy még nem dolgoztad fel azt a stressz hatást ami ért téged. Legalábbis szerintem, nem tudom

pontosan mi történt... lehet segítene ha kibeszélnéd magadból valakinek, aki segíthet feldolgozni.

2018. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nem álmottam vagy 1 éve szóval már nagyon nem is rémlik hogy milyen álmodni xdddd
2018. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!