Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kikèszít az anyósom! Bővebbent...

Kikèszít az anyósom! Bővebbent lent?

Figyelt kérdés
Az anyósoméknal vagy is még nem az anyosom. Náluk lakunk de 1hónap mulva kulon koltozunk. Van 2 kutyank a parommal akiket mindig viszunk magunkkal mindenhova, de van amikor otthon maradnak és ilyenkor átengedi magukhoz. Engem nagyon idegesít es mondtuk is màr neki de nem hagyja abba. Ugy csinál mintha az ő kutyái lennének. Tudom, higy nevetséges. Mit ajánlotok?
2018. ápr. 30. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Ez Téged kikészít?

Mi a fenéért ne vihetné át a kutyákat?

Majd az unokát sem viheti, mert a tietek?

Alkalmazkodj, ne legyél irigy és önző.

Szegény majdnem anyós. :(

2018. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Most ezt eszméletlen kutyab˛˛uziként nem értem hogy miért baj :D Hadd foglalkozzanak ők is velük, esetleg okíthatod az anyós jelöltet, hogy a kutya mit szeret, mit nem, miért csinál ezt, azt, a kutyák érdekes lények jó pont lehetne a jó kapcsolat kiépítéséhez.
2018. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Szóval odaköltöztél a nyakukra, és kiakadsz mert törődni mer a kutyákkal. Nem is tudom mit képzel magáról! végtére is neki hárpiázni illenék miattuk, nem szeretni őket! Csóri nő, hogy egy ilyen van a nyakán mint te...
2018. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem, hogy mi a problèmád. :/
2018. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Inkább örülhetnél...

1) náluk lakhattok

2) megtűrik a házukban a kutyákat

3) még kedvelik is a kutyáitokat

2018. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
gondolom már be van hűtve nála a pezsgő amit bontani fog ha végre megszabadul tőled...
2018. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

A helyében mr rég megmondtam volna, hogy menjél, ahová akarsz, mert hisztis vagy.


Ha ilyen menyem lesz... remélem a gyerekem valami normális csajt hoz haza :D

2018. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Össze vissza zabáltatja őket, kutya keksz , maradékok. Nem vagyok hisztis, de már szoltam neki és nem áll le vele. Már a saját ételüket meg sem eszik.
2018. ápr. 30. 16:18
 9/23 anonim válasza:
88%
Ellentmondásos a dolog. Ha mindig viszitek magatokkal mindenhová öket és csak néha maradnak otthon és akkor kapnak töle maradékot, kutyakekszet, akkor nem szoknak rá.
2018. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyon aggodalmaskodo gazdi vagy,megertem,de lehet feltekeny is vagy kicsit.

Bird ki azt a keves idot meg,adj halat,hogy csak ennyi gond van az anyossal!

2018. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!