Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnők, feleségek titeket...

Barátnők, feleségek titeket is kikészít az anyósotok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 16:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én kifejezetten jóban vagyok az enyémmel.


Együtt járunk sportolni, nyáron úszni, néha vásárolgatni. Szívesen látogatjuk egymást is néha, akkor is ha a férjem épp nem ér rá. Jól el tudunk beszélgetni. Ráadásul mindig segít és kedveskedik, mi is viszont (sokszor viszek át süteményt vagy valami apróságot).

2013. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

próbálom feldolgozni,hogy átnézzek rajtuk már amennyire lehet.Kötelező látogatás heti egyszer a gyerekkel és ennyi.

Bár nálunk az anyós sumák,após meg csak ha iszik bolond.

azért elvagyunk :)

Bárcsak nekem is normális anyós/após adatott volna,mint a szüleim...

2013. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig együtt élünk. Épp az előbb kaveztunk. Vett nekem karamellat is a drága es láttam, hogy a hűtőben ott figyelnek a Mini husgombocot, úgyhogy eselyes, hogy a heten a kedvenc levesemet is megfozi
2013. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Már nem él sajnos. Én szerettem őt.
2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Felőlem már fejre is állhat az se érdekel...szóval már nem :)
2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Vannak viták, nézeteltérések mint minden emberi kapcsolatban. Megbeszéljük és megoldjuk őket. Nem vagyunk barátnők, de tiszteletben tartjuk a másikat.

2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jóban vagyunk. Inkább olyan hideg a kapcsolatunk, úgy érzem. Nem tudom, miért, pedig tényleg kedves.
2013. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én imádom a párom családját, anyósostól, apósostól, sógorostól :)Fantasztikus, jó emberek! Kedvesek, türelmesek, tisztelettel bánnak velem, soha egyetlen nézeteltérésünk sem volt az elmúlt évek alatt.
2013. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Engem mindenért piszkál, miért hordok ilyen ruhát, miért áll így a hajam, miért nem hagyom el a férjem, miért ez a munkám. Amikor meglátogatjuk se köszön nekem :/ csak azért, mert ők falun laknak én meg városba nőttem fel és a férjemmel ott is élünk.
2013. szept. 30. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!