Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti engednétek, hogy megnézzék...

Ti engednétek, hogy megnézzék a gyereket?

Figyelt kérdés

Párom szüleivel már 3 éve nem beszélünk, nem fogadtak el engem, bántottak, megaláztak, én pedig nem tudom ezt elfelejteni. Nemsokára szülni fogok, de nem szeretném, hogy lássák a gyermekemet, mert félek, hogy rossz hatással lennének rá. Meg amúgy is azt mondta a fiának mikor megtudta, hogy babánk lesz, hogy nem kíváncsi a gyerekre, mert úgysem a fiától van.

Ezek után ti beengednétek a házatokba ha mégis látni akarná a picit?


2018. máj. 22. 18:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Azért nem, mert közölte a saját fiával, hogy megcsaltad és az unoka nem tőle van.


Nos, mivel nem tőle van, ezért semmi köze nincs is hozzá, nem láthatja. Majd ha kiáll, és kerek perec bocsánatot kér, amiért lek.vázott, akkor, esetleg. Addig nem.


Ez nem a haragtartásról szól, ez arról szól, hogy aki szemében k.va vagyok, azt nem engedem be az életembe bocsánatkérés nélkül. Ez ugyanis olyan mértékű sértés, ami felett nem lehet elsiklani nagyvonalúan.


Tehát: bocsánatkérés, ÉS utána úgy döntök, hogy nem ápolom esetleg a haragot. De anélkül semmiképpen.

2018. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

21 vagyok, lemaradt:

nem fognak perre menni láthatásért. Ha pedig inkább beperelnek, semmint bocsánatot kérjenek a leku.vázásod miatt, akkor legalább tudod, hogy rólad mit gondolnak. És a következő években a megítélt ideig láthatják majd, egy perccel sem tovább.


Nem fogják kibírni.

2018. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Úgy imádom mikor rögtön mindenki a lathatassal jön, mert hogy joguk van. Alapvetően ahol be kell perelni a saját gyerekedet hogy lathasd az unokat ott nagyon nagy bajok vannak. Ott nincs jó csaladi kapcsolat, se jó szülő gyermek kapcsolat. nem értem akkor a ki erőszakolt lathatas miért is lenne pozitív hatással gyerekre. Az volt a legnagyobb hülye aki ezt kitalált. Kb a szarból várat építeni effektus.
2018. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Igen, hogy a férjeddel tartják a kapcsolatot?

Én biztosan nem hívnám, és be se engedném... három év elég sok idő, hogy lényegében kiüresítsen egy kapcsolatot, akkor is, ah az normális.

Ez a féle bunkó hozzáállás fölött meg nem kell átsiklani.

Apám a feleségemet nem bírta, ismeretlenül se, hát másfél-két évig nem is találkoztunk,az után is már csak elég formális dolgok volta, minek is?


Hogy a jogászok erről mit gondolnak, meg maradjon az dolguk, eltart egy ilyen per évekig is, mindegy mit ítélnek, te nem engeded továbbra se... börtönbe úgysem kerülsz.

2018. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Semmi pénzért nem engedném. Az ilyen durozsol az unoka fülébe a saját anyja ellen.. Saját tapasztalat. :(
2018. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ezek után, csak akkor engedném a gyerek közelébe, ha nincs más választásom és akkor is csak pontosan annyi időre amennyire muszáj.
2018. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Biztos teljesen ok nélkül bántanak, aláznak meg nem hajlandóak elfogadni téged. Nagyon szívesen meghallgatnám a másik fél verzióját is.
2018. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!