Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem hagy békén minket a párom...

Nem hagy békén minket a párom anyja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párom anyja folyamatosan intézkedik az életünkben, és már elegem van.

Párom 21 én 22 éves vagyok, mindketten tanulunk egyetemen. Úgy döntöttünk, hogy elég a koliból és egy picike albérletbe költözünk ketten, és egyetem mellett dolgozni fogunk, hogy tudjuk fizetni a lakást. Engem támogatnak anyagilag a szüleim, amennyit megengedhetnek maguknak. Nem állunk annyira fényesen anyagilag, de azért mindenünk megvan. Párom anyja egy nagy cégnek a főnöke, tényleg tele van pénzzel, kb már nem tudja mire költeni, de egy forinttal nem segíti a fiát mióta velem van. Tudom, ehhez nincs közöm, de ez azért nem szép egy anyától.

Mondtuk neki, hogy albérletbe fogunk költözni ami egy szobából és egy konyhából áll. Erre lecseszett minket, hogy olyan legyen az albi, hogy egy plusz szoba is legyen benne neki, mert majd ő gyakran ott alszik nálunk, hogy odafigyeljen ránk. Na itt kiakadam.. mi van???? Odafigyeljen ránk? Meg elvárása hogy legyen neki ott egy plusz ágy, mert ő jönni akar, de egy 500Ft-ot nem ad a fiának kenyérre sem, miközben ő havonta cseréli a telefonjat meg 1-2évente az autóját és luxus életet él? Ráadásul ingyen dolgoztatja a fiát, mert a nő nem tud németül, és a cégének rengeteg némettel van kapcsolata. Állandóan megy a párom fordítani neki a munkahelyre, bezzeg egy forintot nem ad neki érte, ezzel elveszi az idejét is, hogy más munkát vállalhasson, amit kifizetnek neki. Persze mikor említette ezt az anyjának, csak annyit mondott, hogy besegíthetsz anyádnak, nem?

Szerintetek jogos a felháborodásom? Nekem ez nem korrekt, hogy szobát kér a mi albinkban, ráadásul úgy, hogy a fiát nem segíti. Persze nem köletessége segíteni, de akkor elvárásai se legyenek. Ha ő lesz*rja a fia anyagi helyzetét, érzéseit mindent, akkor (bár csúnya kimondani) mi is őt ahogy van.


2018. máj. 23. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nyugodt életet szeretnétek,akkor anyukával sürgősen elkell felejtetni,hogy neki ott lesz szobája,vagy ágya egyáltan. Még ha egy rendes,kedves nő lenne,akkor is előbb-utóbb előjönnének a konfliktusok egy kis lakásban. "Ezt hova tetted,azt hova tetted" Ezt miért így csinálod?" Stb. Egy ideig eltűrinaz ember,de utána szakad a cérna. Jobb lesz nektek ketten külön.
2018. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Állj a sarkadra,v még az ágyatokbol is kitur,lehet féltékeny rád h ott együtt tudtok könnyen lenni ugyis. Bár a fiunak kéne lépni,de ha töketlen,akkor simán leválaszt Anyuci de akkor jol is jársz,én hozzámentem anyuci pici fiához,még abba is beleszolt h hány gyerek lehet,rá is mentünk,de nem bánom.
2018. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

18:10 ,vagy teljesen egyedül,ez már rosszul kezdődik,ilyen arrogáns nő fiával élni ,rohadt nehéz lesz.


Még fiatal a srác,lehet majd sarkára áll,de még nem.most lesz az..talán 30-as éveiben,persze addig elválnak útjaitok és jobb is.


Amúgy Kérdező!


Már szóltál a párodnak,ugyanazt elmondtad neki,amit itt nekünk?

Mit mondott?

Mit tett?


Mérlegeld jó -e így?

Ha semmi nem változik,de téged idegesít,akkor legfeljebb szakítotok.


Ismét remélem nem te tartod el.

Ehhez hozzászokik és ....na de mindenki saját.kárán tanul.

2018. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Hasonlo korban, hasonlo cipoben jartam. A parom nem allt vegul mellem, anyuci ugy ugraltatta, ahogy akarta. Vegul otthagytam.

Elottem mar irtak, vizsgald meg a prod hozzaallasat. Ha o se akar olyan alberletet, ahova anyu elfer neha es a potagyazasrol se akar hallani, akkor rendbenvagytok es van remeny, hogy elobb-utpbb forditani se fog annyit anyukanak. Ugyanis az albit fenntartani kell majd a plusz penz...

De ha csak egy pillanatra is elgondolkodott, "lehet anyanak igza van es lehetne egy tartalek agyunk/matracunk, biztos mas vendegnek is jo lesz", akkor még most menekulj.

2018. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha tolja nektek a pénzt akkor elvárhatja,hogy plusz szoba legyen,hiszen még is csak az ő "tart el" titeket. Esetetekbe ez nem áll fenn,tehát ha nektek szoba konyhára van pénzetek és jelenleg felesleges is nagyobb akkor olyat vesztek ki. A ti pénzetek a ti önálló életetekkel és döntéseitekkel. Ennyi!
2018. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
Itt a párodnak kell(ene) intèzkednie anyuci ügyben...
2018. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!