Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen anyósom? Bővebben...

Miért ilyen anyósom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 éve házasok, van egy egy éves kisfiúnk,páromnak van egy 6 éves fia. Velünk anyósom nem beszél, ritkán , itt lakik 3 utcányira de az unokáját 2 kezemen meg tudom számolni hányszor látta. Párom exével minden nap beszél, strandra , vásárolni, játszótérre viszi az első unokáját, sokszor a volt nő férje és a közös gyerekük is ott vannak, nekem ez fura, hogy jó ott van az unokája de egy idegen nőt férfit és egy másik gyerekkel szervez programot. Soha nem vesztünk össze, nem kedvelt , mert azt akarta párom maradjon egyedül és csak a gyerekjel foglalkozzon, nem tudott szétszedni, párom félt elmondani, hogy babánk lesz, külön élünk saját családi házban. Amikor megtudta, csak azt tudta mondani mi lesz az első gyerekkel. Miért ilyen? Lesz valaha is kapcsolata a fiamnal? Én ezt már mondtam neki azt mondja nem tesz különbséget a két unokája közt.

2018. jún. 9. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Más szitu, mégis van hasonlóság: Vannak olyan anyák akik a saját gyerekük között is ilyen különbséget tesznek és nyilván a kedvenc gyermektől való unokák a fontosabbak a másik gyerektől született unokáival nem is törődnek egyáltalán. Baromira nem egészséges dolog a részükről, mert később az a gyerek is felteheti majd a kérdést hogy őt miért nem látogatja a nagyi? Nálunk is a mi gyerekeink húzták a rövidebbet a többi unokának, süt, főz, vigyáz rájuk, játszik velük, születésüktől kezdve jelen volt, a mieinknek néha egy video telefon hívás...Amikor van lehetőség látogassátok meg a másik nagyit, vagy hívjátok meg hozzátok, hisz biztos jó egy nagymama azért a kicsinek :)
2018. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Se párom, se én nem akarunk az ex nővel és annak családjával lenni. Hétvégén általában ott vannak, és ő a jó anya mert rábízza a gyerekét hétköznap minden nap, mi szarok vagyunk mert nem adjuk oda minden nap az egy évest.
2018. jún. 11. 07:21
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Én arra gondoltam, hogy a te anyukádat látogassátok vagy hívjátok meg hozzátok :)
2018. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Minden hónapban jönnek egy hétvégére.
2018. jún. 11. 20:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy ők meglátogatják gyakran, ti meg nem mentek rendszeresen? Az idősek sokszor elvárják, hogy mások menjenek hozzájuk és nem fordítva. Anyukám két kezemen meg tudom számolni, hányszor jött le hozzánk majd' 20 év alatt...
2018. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk meglátogatni, mert hétvégén amikor itt van a nagy nem mehetünk mert akkor ott akar maradni, ha meg nincs itt akkor nála van, és mondta hogy egyszerre egy gyerekre tud figyelni , szóval ne menjünk. Hétköznap is eltud menni meglátogatni a nagyot, ide még azt se hozza el amit adni akar, a szomszéddal küldi el. Pedig 5 perc biciklivel.
2018. jún. 13. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!