Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én unom az ilyen szar az...

Csak én unom az ilyen szar az anyósom kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nekem is van anyósom. 12 éve. Szinte semmi konfliktusunk nem volt még egymàssal. Ha valamiben nagyon nem ertene egyet lehet megmondanà, de egyébként sose szolt bele az életünkbe. Arra nem gondol az aki szidja mint a bokrot, hogy a pàrod édesanyja basszus. Neked hogy esne ha allandoan szidnà a te anyukàdat? Az én anyukàm sajnos meghalt. De ő sem veszekedett sosem a pàrommal. Nem mondom lehet van egy-két elviselhetetlen anyós, de valoszinűnek tartom hogy ők az élet màs területén is ilyenek. De hogy mind ilyen legyen kizàrt. Lehet magunkba kellene nézni sokszor.
2018. jún. 7. 19:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
41%

“De hogy mind ilyen legyen kizàrt.”

Nem is azok. Most az anyósos kamukérdés a menő.

2018. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Én az "apám egy pszichopata" jellegű kérdéseket unom. Tudod, ahol a gyerek "terrorban él", épp csak sosem derül ki konkrétan, mi a terror tárgya.
2018. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Jajj igen, azok is kiverik a biztosítékot. Meg mikor kiirja a 20 éves làny hogy terrorizàlja az anyja. Szerintem ők velük sincs valami rendben.
2018. jún. 7. 19:39
 4/40 anonim ***** válasza:
41%

De mondd már el nekem, miért ítélkezel te átlagos statisztikákról?

Miért ne fordulhatna elő? Te nem mutatnád ki a nemtetszésed ha a 23 éves fiad fejét elcsavarná egy büdös szajha aki a pénzére hajt, vagy ha a lányodat áltatná egy kis csicska és a lány nem venné észre a rózsaszín szemüvegtől, hogy nem is szereti a férfi? Rengeteg anyós van, aki nem tűri szó nélkül, hogy nem azt a párt kapta a gyereke, akit ő elképzelt mellé, és igen, ezt szóvá is teszik.

Szerinted az a millió anyósvicc alaptalanul keletkezett?

Nem magamból indulok ki, még csak nem is a környezetemből! És te se tedd! Azért, mert felénk ilyen szülők vannak, máshol még lehet kutyább a helyzet

Errefelé mindenki jól él, mindenkinek saját háza van és van mit ennie, de képzeld, ettől még van ahol az átlag utcán alszik és éhezik. (Ha nem érted miért hoztam fel a példát, azért, hogy értsd: nem mindenki olyan, mint te és a környezetedben élők)

2018. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Hát, akinek az anyósával nincs semmi gond, az nem fog ide kérdést kiírni róla, ezért vannak csak rosszanyósos-kérdések. :D
2018. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%

Rengeteg anyós van, aki nem tűri szó nélkül, hogy nem azt a párt kapta a gyereke, akit ő elképzelt mellé - épp ez a gond! Ez a hatalommánia, irányításvágy! Mert te, TE elképzelted, és hogy mer önállóan döntnei a büdös kölke?

Te sem vagy százas.

2018. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha elmondanà a rossz véleményét az anyósom akkor se kivànnàm a halàlàt, mert a pàrom édesanyja. Max nem lennék vele közeli kapcsolatban,de nem ócsàrolnam minden nap.
2018. jún. 7. 19:43
 8/40 A kérdező kommentje:
A 4 esnek szólt.
2018. jún. 7. 19:44
 9/40 anonim ***** válasza:
12%
6-os nem tudom most mi bajod van velem, nincs gyerekem, nyilván én nem ilyen lennék, de látom ebben a k.va világban már is baj, ha valaki megpróbálja megérteni azokat, akil másképp gondolkodnak, mint kéne
2018. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
32%

4-es voltam

Bocs hogy megpróbáltam elmagyarázni a kérdezőnek, hogy miért ne akadjon ki ilyen hülyeségeken

2018. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!