Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós mennyire szólhat...

Az anyós mennyire szólhat bele a gyereknevelésbe együtt lakás esetén?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 11:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
46%

Tökmindegy, az ő háza, szóval el lehet menni, ha valami nem tetszik.


Nehogy még neked álljon feljebb, mikor odaszülsz anyós nyakára, bas.szus!

2018. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
16%
Ti hogy jutottatok lakáshoz, 11-es? Csak nem örököltetek?
2018. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%

Miert laktom anyosekkal? Foleg ugy hogy gyereketek is van?

Mi csak addig laktunk veluk ameddig nem lett munkank es egy kis sporolt penzunk de mar alberletben vagyunk.

Arrol szo sem lehetett hogy gyerekunk legyen mikozben ott lakunk.

2018. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha azt látja, hogy az ablakpárkányon egyensúlyozva mászkál, akkor rászólhat és nevelő célzattal elmagyarázhatja miért nem szabad.

Ha egy hatalmas késsel szaladgál, elveheti tőle és nevelő célzattal elmagyarázhatja miért nem szabad.

Ha te zöldborsót adsz neki ebédre az anyós hurkát akar, abba nem szólhat bele.

Ha 11kor lementek a játszóra abba se szólhat bele.

De ha együtt éltek, beleszólhat abba, hogy ne kiabáljon, ne futkározzon, megkérhet (beleszólhat), hogy ne éjfélkor fürödjetek, mert zavarja.

2018. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%
ma 13:47-es: ugyan NEM a 11-es vagyok, de nem értem a megjegyzésdet, szerinted csak úgy lehet valakinek lakása, hogy vagy az anyósnál lakik, vagy örököl? Mert elárulom, a normálisabbak nem az anyósnál laknak, hanem spórolnak és saját maguk finanszírozzák a lakást, és nem is örökölni akarják!
2018. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%

Mi is anyóssal élünk együtt, kedves valaki előttem nem az ő házában!!! viszont ő semmibe nem szól bele.

Egyébként nevelő célzattal jogos ha rászól a picire, amúgy ne szóljon bele mit hogy csinálj. Persze alkalmazkodni kell, hogy mindenkinek jó legyen!

De leírhatnád a sztorit!

2018. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%
Csak annyit írt az ember, jogy együtt laknak, de a sok ostoba ebből egyből levágta, hogy anyósnál laknak. Rosszindulatú, ostoba emberek vagytok.
2018. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
53%

Ugye 17-es ez engem is kiborít. Meg hogy nem kell anyós nyakára szülni.... pff...

Persze fordított élethelyzet elő sem fordulhat hogy esetleg anyós költözik a gyermekéhez...

16-os voltam

2018. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
42%
Ha a házában laksz, még a tiédbe is.
2018. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
65%
NEM egészséges dolog evy párnak, házastársaknak a szülőkkel lakni. Beteges az egész, és folyton csak a konfliktus van belőle. Költözzetek el basszus, felnőtt emberek vagytok!!!
2018. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!