Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálja ezt az anyósom?

Miért csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés

Folyton kérdez, kíváncsi rá hogy mit vàlaszolok, majd ràvàgja amit a férjem koràbban mondott neki az èn tudtom nèlkül.

Pl. : Amikor làtogatóban voltunk, megkérdezte tőlem, h mikor jövünk legközelebb. Mondtam, hogy mèg nem tudom. Erre azt mondja, hogy a férjem mondta amikor ràkérdezett nàla h 3hèt múlva.

A másik : túlóràzott a férjem, màsnap felhívott ès megkérdezte, h mikor èrt haza. Vàlaszoltam, erre meg azt mondja, hogy pont akkor hívta amikor kijött a munkahelyéről. (Egyèbkènt ott voltam én is a fèrjem mellett, csak ő nem tudta.nem sokat beszèltek mert nagyon fàradt volt ès nem volt kedve sokat csacsogni az anyukàjàval)

Nem tudom mire vèlni az ilyen megnyilvànulàsait. Mindig együtt vagyunk amikor meglàtogatjuk őket, akkor is maximum annyi időre vagyunk külön, amig segít az apósomnak a ház körül, addig èn anyósnak. Erre nem tudja feltenni a kérdèseit amikor mindketten ott vagyunk, helyette engem faggat(mert én közlèkenyebb vagyok mint a fia), de az ő nyakàra is rájàr.

Mit akar ezzel elérni szetintetek?


2018. júl. 9. 12:13
 1/10 anonim válasza:
97%
Nekem ez olyan, mintha próbálta téged tesztelni, hogy mennyire mondasz igazat.
2018. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
First world problem.
2018. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Világ legkisebb problémája...
2018. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is úgy tűnik mint ahogy az első mondta, mintha tesztelne.
2018. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Nekem is ez az érzésem, vagy csak azt akarja éreztetni h többet tud mint èn?!

Egyébként jó a kapcsolatunk, de azért az anyós az anyós. Soha nem hazudtam neki, ezért alaptalan lenne ha tényleg “ellenőrizni” akar, plàne ilyen piti dolgokban. Mindenesetre nagyon rosszul tud esni amikor vaszolok a kérdèsére és rávágja h a kisfia ezt meg azt mondta. Egyèbkènt férjem csak nevet rajta, azt mondja ne foglalkozzak vele. Én is tudom, h ez nem egy akkora dolog, èn mègsem tudok felette elsiklani.

2018. júl. 9. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb kérdezd meg anyosodtól hogy minek kérdi akkor tőled, ha már a férjeddel megbeszélték?
2018. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen emberhez egy másodpercig sem mennék látogatóba sem.
2018. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenre az lenne a válaszom, hogy " na majd azt a Józsi tudja".
2018. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos az nem opció, hogy nem látogatom, mert ha én nem mennèk, akkor a férjem sem. Elszakítani meg nem szeretném tőlük.

Viszont anyós mindenbe szeret beleszólni, úgyhogy nem egyszerű vele beszélgetni.

Màr csak az egyik fülemen bemegy, a másikon ki, közben meg mosolygok.

2018. júl. 10. 22:16
 10/10 A kérdező kommentje:

De láthatóan nagyon bàntanak a megjegyzései, heppjei.

Csak ront a helyzeten, hogy nyugdíjas. Nincs a háztartáson kívül más dolga, így mindent tudni akar. Amikor pár napot náluk töltünk, látom, hogy mindig árkutatja a fèrjem gyermekkori szobájában a cuccainkat. MINDENRE kíváncsi.

2018. júl. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!