Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Turkàlós anyóssal mit lehet...

Turkàlós anyóssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Havonta meglátogatjuk anyósèkat. Àltalàban 2váltás ruhàval érkezünk pénteken este, ami egy kis utazótáskába csomagolunk. Amikor elmegyünk valahova a hètvège folyamàn, àtkutatja a cuccainkat. Sőt! Szombat dèlután elmentünk, este értünk haza legutóbb. Nem csak hogy kutatott a cuccaink között, de kiszedte az előző napi ruhàmat a táskàból a bugyimmal együtt, ami egy táskàba, külön fakkba volt csomagolva és kimosta. Nagyon idegesít, pláne hogy az alsóneműim között turkàl...azt érzem hogy megsérti az intimszférámat és nem tudom hogy mondjam meg hogy ne sértődjön meg. Kb mindenen megsértődik egyébkènt. Szokta mondani, hogy dobjuk be a szennyeskosàrba a ruhàinkat, , majd ő kimossa, de jobban szeretek èn mosni magunkra.

Mi a vèleményetek?



2018. aug. 5. 03:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Zárható bőrönd
2018. aug. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Beszéld meg vele
2018. aug. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Beszéleg vele első körben, komolyan, hogy legyen oly kedves, ez már nem az ő dolga, te mosod ki, ne kptorásszon. Legközelebb tegyél lakatot a bőröndre, ha megint ezt csinálja. Nem tartom én se normálisnak anyósod viselkedését.
2018. aug. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer! kérdöre vonnám, aztán ha azután is ezt csinálja, nem mennék hozzájuk lehet soha többet.


Bunko embereket igyekszem kerülni.

2018. aug. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Ja és mivan ha megsértődik? Semmi, nem kell igy szarni egy másik embertől.
2018. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Leellenőrzi hogy a kisfia milyen vonalkódos bugyit szokott làtni.

Több helyről hallottam már hogy az ilyen nők ellenőrzés célból meg is szagolgatják a szennyest.

2018. aug. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Tennék valamit a táskába,amin kiakadna.😀
2018. aug. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Számzáras táskát vennék, abból is vannak kisebb méretűek amik egy hétvégére való cuccnak elegendőek. Semmi szükség külön táskára a szennyeshez, én egy zacskóban szoktam elkülöníteni, és így tartani a bőröndben.
2018. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem érdekelne, hogy megsértődik. Ne már, hiszen ő matat a te cuccaid között.

Ha a kemény, határozott szó se használna, nem hagynám ott a cuccom, nem mennék oda, vagy a tetejére tennék egy harminc centis fekete vibrátort. Mondjuk, amilyen az anyósod, nem biztos, hogy visszatartaná.

2018. aug. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Talán a vibrátort is letörölgetné :D
2018. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!