Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg anyósomnak,...

Hogy mondjam meg anyósomnak, hogy szőrnyű kovászos uborkát csinál?

Figyelt kérdés

Már az első alkalomnál se ízlett, de azért megettem. Mikor kérdezte milyen, azt mondtam neki finom. De hazudtam neki, pocsék volt, pedig imádom a kovászos uborkát. Na azóta nyáron folyamatosan csinál, mondván ízlett nekem, és csak az én kedvemért, mert ők nem szeretik.Úgy kell legyűrnöm a torkomon, szinte el se rágom, hogy ne érezzem az ízét. Egyszer láttam, nem tesz semmit a vízbe, csak sót és az uborkát és úgy teszi ki. Szőrnyű íze van. Nem tudom hogy mondhatnám meg ennyi év után, hogy eddig hazudtam neki és valójában nem is ízlett a kovászos uborkája, nem akarom megbántani se. Nem tudom mit tegyek, szerintetek?

N


2018. aug. 5. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Mondd azt hogy valamiert mar rosszul vagy tole, meg masetol is.
2018. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen mondd, ha kaptok legközelebb, hogy ne fáradjon vele, valahogy már nem esik olyan jól, mint régebben, ritkábban eszel. "Csak a te kedvedért" ne csináljon, mert nem fog elfogyni, és nem szeretnéd, hogy kárba menjen.
2018. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De otthon meg csinálok, a párom meg azt látja, meg ők is ha jönnek.
2018. aug. 5. 17:49
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
mond meg neki, hogy jobban ízlene, ha rakna bele fokhagymát, kaprot, meg borsot, stb. is. akkor nem hazudnál és meg se bántanád annyira. vagy próbáljon ki egy másik receptet és viszed a saját kovászos uborka recepted és átadod neki.
2018. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Mondd neki, hogy ne csináljon a kedvedért, mert te is csinálsz, de már kezded unni. Más savanyút is szívesen fogyasztasz. Én a kávét kezdem unni egy ideje, főleg a főzöttet. Itthon néha iszok nescafét, de azt is csak néhanapján. Anyósomhoz ha megyünk, mindig kínált főzött kávéval, de sosem fogadtam el, mondtam, hogy már ritkán kávézok. Nehezen értette meg, volt, hogy kérdés nélkül is kitöltötte. Én simán megmondtam, hogy nem kértem kávét, és mondtam neki, hogy már jó ideje nem iszok főzött kávét, nem bírja a gyomrom. Erre bevásárolt nescaféból, és meg is is jegyezte, hogy azt direkt a kedvemért vette. Most akkor ott tartunk, hogy kénytelen vagyok még is kávét inni ,ha megyek? :-D

Mondd anyósodnak, hogy unod kicsit már a koviubit, és újabban csemegeuborkát eszel, vagy mondj valamit amit szeretsz.

2018. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy kedves mama, láttam egy nagyon jó kovászos uborka receptet, próbáljuk ki együtt, hátha finomabb mint a mostani, mert azt bármennyire is ízletes már kicsit unalmas és jó lenne feldobni valamivel.

Ebben az esetben nem mondanám meg hogy hazudtam évekig mert úgyis én jönnék ki belőle rosszul na meg tényleg csak jót akart az anyós.

2018. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Sót és uborkát? Akkor mitől kovászos uborka? Egyébként a falra mászok már az ilyen bugyuta kérdésektől. Ha nem ízlik, minek gyűröd le? Csak a te kedvedért csinálja, mert te szereted, itt meg fikázod. Akkor mutasd meg neki, hogy kell normális kovászos uborkát csinálni, ne itt rinyálj!

Ha igaz, amit írsz, itt az ideje, hogy elmondd neki, ez nem kovászos uborka! Hány évig akarod még enni az uborkáját, ha nem is tudja, hogy neked nem ízlik?!

2018. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Rossz a kovászos uborkája mama!- ez a legegyszerűbb módja.....
2018. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a 4 és vagy mind meg neki, hogy nem tudod miért de mostanában megy a hasad a kovászos ubotkàtol...
2018. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
A nap kérdése.
2018. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!