Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak volt igaza?

Anyósomnak volt igaza?

Figyelt kérdés

Nagyon fájt, ami húsvét vasárnapján történt velünk.

Minden évben vasárnap megyünk párom anyukájához húsvétolni. Legfontosabb persze mindig, hogy az unoka megtalálja a kis elrejtett ajándékot a fűben. Sógornőm egy hete kijelentette, hogy ők a keresztfiai miatt nem jön, ők hétfőn mennénnek a mamához. Én szerettem volna vasárnap menni, mert hétfőn mi is locsolókat várunk kislányomhoz. 30 kilóméterre lakunk mamától, késtünk a forgalom miatt és úgy várt minket, hogy majdnem kidobbott, azt mindta többet nem főz senkinek. A párom nagyon felháborodott, családon belül minek kell feszélyeznünk magunkat. Persze én is hibásnak voltam kikiálltva, miért nem akkor mentünk, amikor a sógornőm ráér, akinek még gyereke sincs. Szóval mama bevágta a durcit és nem beszél velünk azóta....Szerintetek???



2018. ápr. 4. 06:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jogtalan ez a hiszti anyós részéről. Ezt pedig tudtára kell adni! Ti hétfőn vendégeket vártatok. Akkor értse már meg, hogy nem tudotok akkor menni és klsz. Az hogy késtetek, ez elő fordúl, hosz, nem ti tehettek arról, ha baleset van.... soha nem értem meg az ilyen embereket komolyan
2018. ápr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt igaza, mert akkor miért nem előtte szól, hogy neki az a dátum ennyire nem jó.


Bár szerintem meg örülhetne, hogy elmentetek hozzá! Ha normális lenne.


Mondjátok neki, ha ekkora baj, akkor nem kell főzni sem! Meg ha nem érti meg, hogy nektek meg x nap nem jó, sehova nem mentek akkor majd és kész!

Nehogy már! Ne hagyd magad! Én hagynám most a fenébe. Majd megenyhül... Én biztos nem kérnék elnézést. Mondanám még azt is, hogy milyen jó, hogy így örül az unokájának is!

2018. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

Elöször is vendégségbe akkor megy az ember, amikorra hívják.


Ha az anyósnak a hétfö lett volna a jó, akkor nektek két lehetöségetek van: vagy hétfön mentek, vagy maradtok otthon.


Nem tudom, te mennyire lennél felháborodva, ha meghívod anyóst egy vasárnapra és helyette elözö szombaton jön, mert neki úgy jobb????


A párod is csak addig mond olyat, hogy "családon belül minek kell feszélyeznünk magunkat", amíg állítotok be a mamához, fordítva már nem tetszene neki sem!


Akár család, akár mások, csak akkor szokás odaállítani valakihez, amikor az neki megfelelö.

2018. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
3 válaszoló. Vasárnapra várta őket, majd veszekedésnél derűlt ki, hogy inkább mentek volna hétfőn. Szerintem nagyon jogtalan volt anyós részéről!!
2018. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Vén bolond, aki a főzőcskében, mint élete fénypontjánan éli ki magát.

Gondolom a gyerektelen sógórnőd a lánya, nem pedig a menye, mint te. Amúgy nem értem ezt a locsolkodós, rokonlátogatós mániát.

Ez megy rengeteg családban karácsonykor, születés és névnapokon is.

Idegen emberek (anyós-meny-vej-após) jópofiznak, de igazából, csak megtűrik egymást, és a legkisebb feszkóra robbannak, mint most az idióta vénasszoy.

2018. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ... Mennyit késtetek és felhívtátok e, hogy később érték oda? Ha én ebedre varok vendégeket, akkor a megbeszélt időre minden készen van es már csak a találásra vár...
2018. ápr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
A mama iyen idős korára már rájöhetett volna, hogy az együtt töltött időnél nincs nagyobb érték! Örüljön, hgy mentek hozzá! Szerintem csak érvényesíteni akarja az akaratát,azért volt dühös, mert nem úgy volt ahogy ő akarta! Ahelyett, hgy örült volna nektek!:))
2018. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
Ha már mindenki lehiggadt és megnyugodott, beszéljétek meg ezt a vasárnapot. Mondd el, hogy telefonáltok, ha esetleg késnétek, sajnáljátok, hogy kellemetlenséget okoztatok. A jövőre nézve ne főzzön rátok, csak reggel mentek pár órára, esetleg meghívhatod ebédre te a mamát. Így a sógornő szóba se jön, nyuszifészket a lakásban is lehet csinálni a kicsinek.
2018. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Igen, neki.
2018. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is fontos, hogy mennyit késtetek és szóltatok-e neki.

Egyébként biztos az is rosszul esett neki, hogy a lánya nem ment, és amikor ti is késtetek, akkor kiakadt.

De ha egyébként jóban vagytok, akkor nem hiszem, hogy haragszik, csak akkor elszakadt nála a cérna.

2018. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!