Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segítség! Kikészít. Mit...

Segítség! Kikészít. Mit csináljak az anyóssal?

Figyelt kérdés
Jelenleg még kb 2 hónapig egy háztartásban élunk náluk. Ő persze ha mi elmegyünk otthonról kutat a cuccaim között. Megnézi nekem mim van és ugyanazt megveszi magának is. Pl öblito, tusfurdo, sampon.) Tudom hogy ez gyerekes de rettenetesen zavar és idegesít. Mit csináljak?
2018. szept. 18. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Költözz haza,ha nincs saját élettér nem kell játszani más nyakán a párkapcsolatosdit,sose költöztem be se szülőhöz se anyoshoz,ott meg két percig nem maradok ahol kutatnak a holmimban..
2018. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket nem a fürdőben tartod? Akkor miféle kutatás ez? Elől vannak, ránéz és látja, milyen.
2018. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ez nevetséges.
2018. szept. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kokomono válasza:
75%
Ha nagyon zavar tedd be a cuccaid egy zárható szekrénybe,de ezek szeint nagyon jó izlésed lehet,ha leutánozz.Máskor csináld azt,hogy ha pl veszel egy tusfürdőt mutasd meg neki és akkot már nem lesz miért kutatnia.
2018. szept. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Hm..talán tedd össze a két kezed hogy odaengedett a nyakára és eltűr?
2018. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém átöntötte magának az öblítőm felét és felöntötte egy másikkal, hogy ne vegyem észre. Amíg dolgoztunk befeküdt az ágyunka tévézni és telemagozta az ágyat. Ezt egy 5 szobás házban, ahol 3 tv van. A kiteregetett ruháimat (a bugyikat is!) átrendezte (több rétegben egymásra pakolta). Nehéz egy hónap volt (úgy sikerült eladni a lakásunkat, hogy még várni kellett egy hónapot az újra).
2018. szept. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, miért gond, ha ugyanolyan kozmeteikumokat vesz amgának, mint amit te használsz? Kettötökön kívül még sok százezer ember van, aki szintén ezeket használja, velük is bajod van?
2018. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem csak betáraz, lehet nem copyzni akar hanem felkészül, mert még ott lesztek két hónapig.


De ezt én úgy mondom, hogy mindig optimista vagyok, kivéve a munkában ott inkább reálisan gondolkozom, és még nem volt igazi anyósom, mert még nem volt jegyesem.


Meg úgy, hogy nem ismerlek sem téged sem anyósod.


De ha az van amit én gondolok akkor kedves geztus, meg lehet szerinte csini vagy szép a bőröd. Ő meg nem a kozmetikus lélek és rád hagyatkozik. :)


Vagy te vagy vele elfogult és nem bedzél veled a szépség, divatrók.


De kihangsúlyozom, ezeket úgy mondom, hogy nem ismerlek egyikőtöket sem.


Ha csak ennyi a bajod vele akkor beszéljétek meg, mint két felnőtt!

2018. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Örülj neki, ha csak ilyesmivel bosszant.

Más anyós naponta 10x is beledumál, hogy miért így főzöl, hogy nem jól takarítasz, hogy sok vizet, mosószert... pazarolsz a mosáshoz, és mégse tiszták a ruháid... mert ezek szerint ilyen gondod nincs vele. Vagy nem is csinálsz ilyesmit?

2018. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben..:)

Én inkább bóknak venném, ha olyan tusfürdőt,sampont,öblítőt választana, mint amilyet használok. Simán lehet, hogy eddig nem is vett mást, csak a jól beváltat, most meg megtetszett neki a tied illata. Miért baj az?

Előttem írták már, szerezz be egy zárható szekrényt, vagy ha a párod ügyes, akkor simán tud csinálni egy zárat valamelyik meglévőre. vagy ha a szobátokban kutat, azt zárjátok be.

2018. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!