Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert erzem azt, hogy a parom...

Miert erzem azt, hogy a parom videken elo szulei nem fognak szeretni, mert varosi lany vagyok?

Figyelt kérdés

Lassan 9 honapja vagyok egyutt a parommal.O tobbszor talakozott az en szuleimmel,en viszont az o szuleivel meg nem.Az o szulei videken elnek,mezogazdalkodnak.

En varosi lany vagyok.Szeretek elegansan oltozkodni,tip-top lenni,de ennek elenere tudok fozni,sutni,itthon is segitek.

Felek ,hogy a parom szulei nem fognak szeretni mivel azt hiszik,hogy varosi bekepzelt liba vagyok.A parom is es en is egyetkistak vagyunk.

Mit kene tegyek,hogy megkedveljene az elso talalkozasnal mi hamarosan lesz?Az anyja meg csak kepen latott es azt mondta rolam,hogy"latszik,hogy varosi".


2018. szept. 26. 16:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Őket nem érdekli, hogy te mit fogsz gondolni róluk. Téged se érdekeljen.
2018. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

#17-nek igaza van. Le is lett pontozva. :DD

Én se megyek álló fasszal a nudista standra mert tekintettel vagyok másokra. Ők meg valószínű ugyanúgy kényelmetlenül éreznék magukat ha beállítasz a Burberry outfitedben. Tudom hogy a mai világban nem divat beleképzelnünk magunk más helyzetébe, a gyakori alantas közösségétől ez pedig még kevésbé várható el.

2018. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
56%
45% szerintem ez kamukérdés ami direkt a falu-vidék ellentétre épít, a tipikus sztereotípiákkal. Legjobb barátnőm kis, hegyvidéki faluban él, sokkal több időt fordít a külsejére, mint a legtöbb ismerősöm és letisztult, ízléses cuccokat hord.
2018. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
27%
Ne tip-topba menj hanem egy visszafogattabb cuccban.
2018. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!