Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek beleszólnak az életetekbe?

Nektek beleszólnak az életetekbe?

Figyelt kérdés

Párom szülei és testvérei 1-2 naponta megkérdezik, hogy na hogy vagytok? Kibékültetek? Mit csináltatok tegnap, mit fogtok csinálni holnap? Mikor találkozunk?

Azt érezzük, hogy nem tudjuk ketten megélni a pillanatokat, vagy megoldani a gondokat, mert minden nap valaki telefonál, vagy ír, vagy átjön.

Semmi időnk nincs kettesben. Ha pedig van, akkor arról beszélünk, hogy ez így mennyire frusztráló, és valahogy be kellene ezt fejezni.

Próbáltuk már őket többször megkérni, hogy hagyjanak minket békén a saját problémáikkal és hagyjanak, hogy hagy oldhassuk meg mi is a sajátunkat. Csak levegőt szeretnénk kapni végre. De nem értették meg, ugyanúgy keresnek.

Csak azt a megoldást látjuk, hogy nem beszélünk velük többet. Ez szerintetek illetlenség?


2018. okt. 16. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nincs saját életük tipus rágja szét másokét.. Nem illetlenség én 15 Férjem 27 éven nem tart semmi kapcsolatot a családjával. Problem solved van sajt életünk családunk a volt család csak átutazó pálya.
2018. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem jell ajtótnyitni,

Menjetek el otthonról.

Az a gond hogy mindig ráértek és ezért mennek folyton,ha párszor eljátszátok vele amiket felsoroltam,már csak úgy fognak menni hogy előre megbeszélve,mert tudni fogják hogy hoppon maradnak”

2018. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
75%
Nálunk párom anyukája párom házában lakik,mi albérletben voltunk. Ment a sírás-rívás mennyit van egyedül, mi úgy is terveztük a babát így már a munka sem tartott ott minket, így úgy döntöttünk mindenkinek jobb lesz ha "hazaköltözünk". Bár ne tettük volna... Minden pénzünk a felújításra költöttük, illetve a felhalmozott rezsiszámlái kifizetésére, aztán jöttek a gondok. Mindenbe beleszól, mindenről tudnia kell, bármi történik otthon fél percen belül az egész család tud róla és még sorolhatnám.. a rezsibe nem száll be, nem takarít,a lakásból átjáróházat csinál,kölcsönkér a nevünkbe,számon kér párom mennyit keres, mennyi pénzünk van... Mi úgy döntöttünk hogy ráhagyjuk.. tavasszal születik a kicsi ugye most minden pénzt rá költünk, utána megvárjuk amég a babával az első hónapokon túl vagyunk, aztán keresünk egy kiadó családi házat. Hagy ne részletezzem hogy tőlünk mennyi kapcsolattartásra számíthatnak..
2018. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Bele mert 26 évesen sem vagyok olyan szinten mint más, ergo félek elköteleződni, el sem tudom képzelni hogy valaha bárkinek is az apja legyek, számomra a 26 csak egy szám, ettől függetlenül 16-18 évesként viselkedek, nincs bennem felelősségtudat, irányítani kell engem.
2018. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, mennyire laktok közel? Egy városban? Egy utcában?
2018. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Bele, persze csak "jó szándék" vezeti őket, de már abból is elegem van. Mindig ott vannak, mindig véleményt alkotnak, mindig mindent jobban tudnak. Kezdetben nagyon kedveltem őket, de ez a folyamatos ragadás-tapadás lassan odáig vezetett, hogy először idegesíteni kezdett, aztán már nem voltak szimpatikusak egyáltalán, újabban pedig már csak azt érzem, gyűlölöm őket.
2018. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Amíg közelebb laktunk, próbálták. Aztán elköltözünk 120 Km re ami oooooolyan messzi es oooolyan elfoglaltak vagyunk,hogy 3 havonta 2-3 órára tudunk csak hozzájuk látogatni. Telefonálnak és olyan kedvünk van fel se vesszük akár napokig se. Kb 2 év alatt felfogtak, hogy ne lépjek túl a határt mert akkor mosolyszünet lesz.
2018. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Az összes hozzászólás nagyon durva!

Mégis mi történt az emberekkel?


A saját szüleitekkel is így bántok? Sőt, jobbat kérdezek: mit szólnátok, ha a saját gyereketek negyed évente 2 órára nyitna rátok az ajtót?


Nem kell anyósek seggebe bújni, de ez... Enyhe túlzás!


A párotokat /férjeteket mennyire szeretitek, ha a családját gyűlölitek?

Ezekből az emberekből lesz egy kiállhatatlan anyós, igen, pontosan belőletek!

2018. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

A saját szüleitekkel is így bántok? Sőt, jobbat kérdezek: mit szólnátok, ha a saját gyereketek negyed évente 2 órára nyitna rátok az ajtót?

Oka van ha vkire a gyereke évi egyszer v soha nem nyit ajtót. Én 15 éve nem nyitottam rájuk,sokkal boldogabb vagyok a rohadt alkoholisták nélkül.. Férjem is lekakálja az Anyját, aki csak a pénzért szülte őket,és azt mondta vettessük el a fattyunkat mert elviszi a pénzt amit a fiából ő kap..

Ok és okozat.. :( Előbb gondolkozz aztán itélkezz Utolsó.

2018. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Itt nem volt szó ilyesmiről, hogy alkoholisták a szülők, stb.. Sőt, érdeklődnek irántuk.

Nem kell messze mennem hogy tudjam milyen egy terrorizalo apa és karrierista anya, mégsem tudom őket leszarni. Éppen ettől leszek más, mint ők.


Szóval te se ítélkezz, és főleg értelmezd a szöveget!

2018. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!