Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek beleszólnak az életetekbe?

Nektek beleszólnak az életetekbe?

Figyelt kérdés

Párom szülei és testvérei 1-2 naponta megkérdezik, hogy na hogy vagytok? Kibékültetek? Mit csináltatok tegnap, mit fogtok csinálni holnap? Mikor találkozunk?

Azt érezzük, hogy nem tudjuk ketten megélni a pillanatokat, vagy megoldani a gondokat, mert minden nap valaki telefonál, vagy ír, vagy átjön.

Semmi időnk nincs kettesben. Ha pedig van, akkor arról beszélünk, hogy ez így mennyire frusztráló, és valahogy be kellene ezt fejezni.

Próbáltuk már őket többször megkérni, hogy hagyjanak minket békén a saját problémáikkal és hagyjanak, hogy hagy oldhassuk meg mi is a sajátunkat. Csak levegőt szeretnénk kapni végre. De nem értették meg, ugyanúgy keresnek.

Csak azt a megoldást látjuk, hogy nem beszélünk velük többet. Ez szerintetek illetlenség?


2018. okt. 16. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sőt, érdeklődnek irántuk.


Egészségesen is lehet érdeklődni h felfogja h van saját élet.. De ha már zavaró fojtó zaklató,igenis leállítom a pitába és nem nyitok ajtót ignorálom az agyatlant rokont..

2018. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attol h te nem vagy képes gátat szabni ignorálni akit kell stb más még igenis könnyen megteszi mert látja h az eredmény a felszabadulás
2018. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, én írtam hogy 3 havonta megyünk. Nem is magyarázkodom, én dolgom, én tudom miért. Nálam ez annyira lezárt téma, hogy semmi ingerem nincs megindokolni és idegeneknek bizonygatni bármit.
2018. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves 8-as válaszoló! Ha ennyire jól látod a jövőt, akkor kérlek a lottószámokat is írd meg. Előre is köszönöm!
2018. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!