Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen okból kezdtek elhatarol...

Milyen okból kezdtek elhatarolódni anyósotokról? Mik azok az indokok, amiktől azt mondjatok: "na jó, inkább maradjon ő is a sajat térfelén, és én is kihagyom a találkozókat?

Figyelt kérdés
Csak kívancsi vagyok, kinek hol a hatar. En eleg heves vermersekletu vagyok, sajnos nalunk az az elv ervenyesul, hogy "jar a szaj, de valodi tett es peldamutatas nincs mogotte".

#élet #kizaras
2018. nov. 4. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

Köszi

Sokmindenen túltudok lépni de ezen nem fogok soha. Nem bocsátom meg. Ő az egyik ikerfiát vesztette el szülés után azt hittem mivel hasonlót élt át majd ő lesz a legnagyobb támaszom erre fel...szemen is köphetett volna. Amikor anyumék kérdezték a kórházba hogy vagyok meg se tudtam szólalni mert ő kezdte el mesélni h jajj neki milyen rossz volt 40 éve...hát kösz jó hogy érdekli hogy vagyok.

Ezután 1.5 évig nem beszéltünk akkor tudta meg h 6 hónapos terhes vagyok megint és kétszinűen elkezdte mondani hogy lányaként szeret.

Persze megy nála is a dráma...jajj szegény egyedül van magányos...nem hat meg vele...belepofázott sokmindenbe de válaszra se méltattuk.

2018. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igy van! Ezzel ezt kell, minel jobban tojni a fejere... inkabb, minthogy magatokat idegesitsetek!!!

Nem is ertem az ilyen emberek fejeben mi a banatos dolog mehet vegbe? Ep esszel nem tudom elkepzelni. Bar sajnos a niverem anyosa se kulonb... erre azt szoktam mondani a hulyeke a vilag.

2018. nov. 4. 19:36
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Amikor kidobott a házából minket amiért igazam volt és nem hagytam magam megint kihasználni. Meg miután ők párszor leosztottak minden ok nélkül... nem voltam én sem olyan kedves már mindig. Mert én más vagyok mint ők, más a felfogásom mint nekik és ez a bűnöm! Mert a fiát csak magának akarná! Mindenért én lettem a hibás. Elegem van belőlük. Kigyót melengettem a keblemen. Életem legnagyobb hibája az, hogy betettem a hazába a lábam lakni! Milliószor megbántam, de hát ez is miattuk volt, mert bele nevelték a férjembe akkoriban, hogy jó lesztek tik itt!
2018. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!