Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálta ezt anyósom?...

Miért csinálta ezt anyósom? Ez valami rossz vicc?

Figyelt kérdés
50 kiló vagyok 163 cm, XS illetve S a méretem. Mindent megeszek nagyjából csak módjával, ritka az ha zabálok, de enni eszek. Anyósom bejelentette, hogy vett nekem egy kis ajándékot, pont jó lesz rám...Tudjátok mit vett? Egy XXXL-es egyszinű pólót ami 3x akkora mint én vagyok. Nem az ajándék számít, el sem várom, de ez valami rossz vicc??? Látta mekkora...talán egy 200 kilós emberre jó lenne... ezt úgy képzeljétek el annyi hely van még benne, hogy még a párom is befér mellém. Most ez mire volt jó? Párommal küldte el, tehát még nem is szemtől szemben adta oda, hogy betudjam egy poénnak. Párom oda se akarta adni, én könyörögtem, hogy mutassa már meg mit titkol..
2018. nov. 9. 22:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az első gondolatom az volt, hogy kapott valahonnan egy pizsamát és neki nem jó a méret,vagy nem tetszik neki, és neked "ajándékozta", és akkor még jó fej is :D:D

Nyilván Te ismered, hogy mennyire szokott kötekedni a kinézeteddel, szóval annak is igaza lehet, aki rosszindulatot lát mögötte.

2018. nov. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ez egy hasznos ajándék. Ezt akkor vegyétek fel mikor télen kicsit fáztok de szexelni akartok. Ha valóban mind a ketten kényelmesen belefértek akkor arra pont jó.
2018. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Idősebbek nem mindig vannak tisztába a méretekkel vagy lehet hogy egyszerűen elnézte a csomagoláson a számozást.

Vagy egy túlterhelt eladó rosszat adott, lehet, hogy nem ilyet kért.


Mondjuk az enyém nekem mindig kicsit vett, vagy rondát. Anyám meg 3x akkorát. Mind a padláson van.


Egy darabig tolta, aztán mikor leesett neki hogy nem ér el vele semmit leállt. Ha szemétkedni akar talál más módot is.

11 éve nem adja fel. De semennyire nem érdekel.


Téged sem kell. Söpörd le magadról.

2018. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Az en anyosom is hasonló karakter kérdező..immár 8 éve.Neki az a heppje hogy minden féle tiri tarka ruhákat vesz nekem.Aranyos kedves nagyon mert mindet ajándéknak adja,de en a legelso rózsaszín polonal mondtam meg látta is a ruhaimon hogy en a sötét holmikat kedvelem.De hát..pont múlt héten kaptam egy nagy tigris fejes csillamos pólót..😂
2018. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
84%

Nem nézhette el esetleg a méretezést? Én is kaptam már rokontól XXS-es női cipőt (35-ös méret), mert tudta, hogy tetszik az a fajta és gondolta meglep vele. Csak az volt a gond, hogy én abból XXL-eset hordok (42 a lábam). Utólag derült ki, hogy mivel ő ebben annyira nincs benne, csak az maradt meg neki, hogy XX-van az elején. :)

Mi visszacseréltük a cipőt és még az eladó is jót derült a történetén.


Nem lehet, hogy nálatok is csak valami ilyen lehet a háttérben? Esetleg arra is gondolhatott, hogy ez az extra kicsi méret...

2018. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Milyen tömény rosszindulat kell ahhoz, hogy azonnal minden szarnak legyen kikiáltva az anyós? Tévedés mint olyan nem játszik? Vagy esetleg a kommunikáció? Hogy kedves mama, ez nem az én méretem, de tetszene, nem lehetne kicserélni? He?
2018. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Az én anyósom is ezt csinálta. Xs-s ruhákat hordok. L-es piros és zöld leggingseket kaptam. 😄 Szerintem magának vette, de kicsi lett rá. 90%ban régi kacatokat kaptam ajándékba. Volt amiről még a port se törölte le.

Én megmondtam, hogy mostantól nincs ajándékozás. Én sem veszekés ők se vegyenek nekem. Mert nem éreztem fair dolognak, hogy igyekeztem hasznos és jó dolgokat venni, én meg megunt cuccokat kaptam.

2018. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%
Értésedre adta, hogy nem tisztel, nem kedvel. Én kedvesem anyukàjàtól olyanokat kaptam becsomagolva, ami neki màr nem kellett. Engem mondjuk nem érdekel, de pont ilyen lelkesen àllok a dolgokhoz én is.
2018. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47%

Add vissza neki ezzel a szoveggel: "anyuka, ez a maga mérete...nem cserelte ossze a sajatjaval?"


es igen, valszeg ez poen volt felole...

2018. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

Te érzed miért csinálhatta!


Pl. én kicsit hasas fajta vagyok de férjem dupla annyi kg mint én. Én vagyok 160 cmrel most 63-64 kg. Hát mikor mondtam, hogy fogyóznunk kéne meg a férjemnek is igencsak elkéne mert magas a vérnyomása is, na támadásba lendültek azonnal a súlyommal kapcsolatban: hát neked is van hasad! Igen... Bar én neki állok fogyókúrázni, magam miatt mert nem jó ez a súly. De őt nem is zavarja de fáj mindene. Pedig anyósom is előtte mondta neki pont, hogy fiam fogyni kéne!

De ha én mondom, én vagyok a szemét feleség...

2018. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!