Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen rossz vagyok,...

Ha egyetemen rossz vagyok, azért kaphatok valamit? 22/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tanárfüggő, de mégis mi történhet ha úgy viselkedek az egyetemen az órákon, ami miatt pl osztályfőnöki járna a középiskolában?


Kicsit fura vagyok és rengeteget szeretek viccelni és humorizálni. Tanár szemmel kissé felháborítónak tűnhet az amiket csinálok. Nem vagyok idétlen, sem provokatív...egyszerűen nekem mást jelent a humor. De ezért valamit kaphatok a rossz magaviselet miatt vagy egyéb nyalánkságok miatt?



2018. okt. 19. 23:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
94%
Ne. Légyszíves ne. Megvan mindennek a helye. Hidd el ezek csak annak viccesek akik ellövik a poénokat, a többieknek inkább kínos. Menj be órára, hallgasd végig majd a folyosón spanolj le az emberekkel és lehet tolni annyi humort amennyi az időből kitelik.
2018. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon gáz dolgot csinálsz fegyelmit indíthatnak, nem kötelező mindenkinek egyetemre járnia...
2018. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért ennyi idősen lehetne benned egy leheletnyi komolyság már igazán....Vannak szabadidők amikor viccelődhetsz meg kiélheted magad, de ha órád van, meg más elfoglaltságod, meg később munkaidőd akkor viselkedj.... Már nem gyerek vagy akit így nevelni kellene, hanem felnőtt nő (kor alapján) de agyban is már felnőttnek kéne lenned, és úgy is viselkedni. Egyébként ha zavarod vele az órát meg mások odafigyelését, és a tanár munkáját maximum elküld a teremből és beírja hogy nem voltál jelen, és ennyi.
2018. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Az egyetemre tanulni jár az ember. Ez már nem a gimi, ahová muszáj bejárni, ide szabad akaratából megy az ember. Ha nem akarsz tanulni, hanem inkább viccelődnél, akkor inkább ne menj be órára, mert csak zavarod azokat, akik viszont szeretnének figyelni. Majd ha sikerült felnőnöd, bejárhatsz, de addig ne lopd a társaid és a tanárok idejét!
2018. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemre jársz, de nem tudsz viselkedni sem? Miért terheled a többieket a hülyeségeiddel? Tudod mások tanulnának, komolyan veszik a dolgot...
2018. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem tanárfüggő. Mindenkinek a töke tele van az idiótákkal az egyetemen.


Pont az ilyen emberek (vagy az okoskodó, előadás közben mindenbe belekérdező, belekötő) amiket az egész évfolyam, és a teljes oktatói gárda utál.

Senki nem kíváncsi a hülyeségeidre. Tanulni mentél egyetemre, nem hülyét csinálni magadból, és végképp nem másokat idegesíteni, a tanár munkáját zavarni.

Igazából a furaságod sem érdekel senkit, sem az hogy mennyire szeretsz humorizálni.


Szedd össze magad és viselkedj felőttként. Vagy ne járj egyetemre.


Amiket kaphatsz: megjegyez a tanár, esetleg a neptunkódod és neved is megtudja, utána good luck a tárgy teljesítésével. De valószínűleg elmondja a kollégáinak is, hogy ezt a kódot jegyezzék meg, mert idióta (adok-kapok).

De fegyelmit is kaphatsz, aztán repülsz az egyetemről és nem idegesíted a tanárokat és a többi hallgatót.

2018. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt ember vagy, legyen annyi önkrontollod hogy csöndbe tudj maradni ha semmi értelmeset nem tudsz hozzá adni(ha a tanár kérdez)
2018. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Az emberek azért járnak egyetemre, hogy tanuljanak, és nem hogy az idióta standup comedy-d hallgassák.

Válaszolva a kérdésre, valószínűbb hogy az évfolyamtársaid beszélgetnek el inkább veled egy kicsit.

2018. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha én egyetemen tanítanék, és zavarnád az órámat a hülyeségeddel, én simán kizavarnálak az óráról, hogy nem kötelező egyetemre járni. Akárhányszor csinálod annyiszor zavarnálak ki. Így viszont nem lesz meg a jegyed amire szükséged lesz. Egyetem nem azért van, hogy idétlenkedj. Ezt tedd meg otthon.
2018. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Habár még ilyen nem fordult elő, mert tudnak viselkedni a diákjaim az órákon, de rádszólnék. Ha nem fejezed be akkor kiküldelek miután megaláztalak(elvégre egyetemen vagyunk, nem bölcsiben).

Volt egy tanárom anno aki ezt olyan magas szinten művelte, hogy a nagypofájú gyerek("gyerek", 20 éves srác) sírva ment ki. Pedig ő csak nem figyelt, nem is rendetlenkedett.


Egyébként mit értesz furának?

Egy két vicces beszólás havonta oké. Ha vicces még én is nevetek. De azért ne óránként 3.

Ha viszont odaszarsz a padra akkor nem tudom mit csinálnék. Valószínűleg fegyelmi és dilidoki

2018. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!