Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az én kérdésem elég összetett,...

Az én kérdésem elég összetett, rendes válaszokat kérnék. Feljelenthetem? A fő kérdés a szövegen belűl lessz.

Figyelt kérdés

Sziasztok . Mivel nem láttok bele az életembe így lehet,hogy hoszzú lessz,de le kell írnom,hogy bele lássatok.

Van egy csodás férjem,és egy gyönyörű gyermekem.

Mivel anyósom mindig azt mondta,hogy ő milyen beteg,így nem vettünk házat,hozzá költöztünk. 2 - éve műtötték,az nekünk 50 - ezer forintunkba került. Én megyek neki receptekért,gyógyszertárba, ha valamit intézni kellett neki mindig én mentem.

DE Mivel én megyek mindenhova,és a fodrászához is én kisérem el,így úgy döntött,hogy egyszer életében megajéndékoz. Vett nekem egy csizmát most télre....

De kb egy hét múlva vissza kérte, mondván,hogy én szemtelen vagyok, a férjemnek azt mondta,hogy kicsi volt rám,a sórogomnak meg már azt mondta,hogy drága volt. A férjemnek van egy autója,megvádolta,hogy neki ment,ami természetesen nem igaz. És megilyeztette a gyeremekem,hogy elviteti a gyámügyesekkel.

Az lenne a fő kérdésem,hogy mindig vádol olyan dolgokkal ami nem igaz. Mindig azt mondta,hogy majd ő megy és feljelent minket. Persze nincs komoly oka. Szerintetek ezek után,vagy becsület sértésért,vagy rágalmazásért én feljelenthetem ????

A férjem megengedte, volt rá példa,hogy rám témadt,és azt is nekem köszönheti,hogy nem lett belőle probléma.

Egy önző két színű nő.

Igazat írok,mivel nem ismertek engem,nincs okom hazudni. Ha valaki mégis belém akar kötni,hogy szegény asszony stb....

Akkor csak annyit kérek,hogy megadom a címem,költözön az ide. A faluban mindenki utálja. Olyat mond a gyerekemnek,hogy a szülei nem szeretik stb....

Mindent nem írok le mert így is hosszú lett,de annyit még hozzá teszek,hogy ha engem ócsáról,az nem érdekel,de azért is gondoltam,hogy ide írok,mert ha a gyerekemre kihat,azt nem hagyom.

Plussz mindig fenyeget,hogy megy a rendőrségre,mert ő a valaki, a férjem azt mondta,hogy szereti az anyját,de ha ezekután úgy döntök,hogy essen a saját dugójába, akkor ő melletem van. Ez nem hírtelen döntés,ez megy már 5 - éve, mindig mikor költözni akartunk,ő pont akkor volt beteg,de ha nem mentünk az volt a baj...


2018. nov. 10. 21:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze a mennek ahhoz, hogy nem tudsz írni???
2018. nov. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Netnek. Hülye teló.
2018. nov. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
lehet időskori demencia ,azok azt is elfeletik hogy mit mondtak neki 5 percel előtte.vagy szimplán gonoszság.de költözetek minél messzebb .
2018. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért érdekel titeket hogy költözéskor hirtelen "beteg"?? ÉS? Költözzetek MOST.
2018. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%

Ez a legjobb kifogás, amit eddig olvastam a nevetséges helyesírási hibákra: gond van a nettel :'DDDDD

Annyi eszed lehetett volna, hogy egyrészt nem költözöl oda, másrészt ha már így alakult, minél előbb elköltöztök. Ha a pipogya férjed nem hajlandó elvágni a köldökzsinórt, kettesben menj a gyerekkel.

2018. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Mimóza22 ***** válasza:
58%
Szerintem Alzheimler kóros, ez még csak rosszabb lehet...ha egy mód is van rá, költözzetek el tőle!
2018. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
És te ez miatt akarsz bíróságra járkálni? Van neked eszed? Kicsinyes vagyok. Költözzetek el és lépj tovább. De na csak a duma legyen, tényleg menjetek el. Ha maradtok, akkor úgy kell neked ennyit tudok mondani.
2018. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be, a másikon ki. Anyósod pszichésen beteg. Jó lenne kezeltetni. ha elköltöztök, a férjed akkor is köteles gondoskodni a beteg anyjáról.
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Aki hülye főleg azért nyomorult mert azon kívűl, hogy a környezetét bántja felse fogja, hogy vele gond van s mindenki mást tekint annak tökmindegy reálisan milyen alkas dolgokat is tesz.


Szerintem felse fogja ésszel, hogy amit tesz azzal mar el titeket.

Ha viszont gonosz akkor meg nem akar egyedül maradni meet akkor mi lenne a hobbija?


Ti szépen fogjátok a gyereket, holmitokat, Csókolom anyuka, gyógyuljon meg, nem is zavarjuk! Ne kérdezzen címwt magának az messze lenne majd jön a fia látogatni ha ráér s maga is szépen beszél.

2018. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem (csak) demens, hanem nárcisztikus (is). Az ilyen emberektől egyszerűen csak meg kell szabadulni, minden létező elérhetőséget megszakítani velük. Kár feljelenteni, azzal nem büntetnéd meg (nem lenne akkora büntetés).
2018. nov. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!