Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat. Alapjáraton jól megvoltunk egymás mellett 2 évig, szinte sosem veszekedtünk. De! Sajnos kezdek már besokalni.

A párom szülei kezdetek óta nem kedvelnek, nincs oka, egyszerűen csak nem szeretnek.

Pár hónaponta látogatom csak meg őket, akkor sem látnak szívesen (csak a párom szokott hozzánk járni). Én próbálok beilleszkedni, de minden hiába. A szemembe nem mond semmit, de a fülem hallatára a páromnak lehord mindennek az anyja. Volt, hogy már az apja is. Mindig megaláznak és megbántva jövök haza. Most a páromat hívták valahova és a párom hívott engem is, nagyon szeretné hogy menejek. Ők nem hívtak és biztos vagyok benne, hogy nem is örülnének neki. A párom sosem áll ki mellettem velük szemben.

Ti mit tennétek? Mennétek ilyen esetben?


2018. nov. 14. 19:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Itt a barátod a hunyó. Nem neked kell a szüleit leállítani, hanem neki. Neki kell kiállnia a párja mellett, és amikor téged szídnak a szemébe, azt mondani, hogy nincs igazuk, és hagyjanak téged békén.

Hosszú távon nagyon rá fogsz faragni ezzel a családdal. Ilyen anyóst akarsz magadnak?

2018. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ne menj oda. Ez egyértelműen ráutaló magatartás, hogy tisztában vagy azzal, hogy lekezelően beszélnek tólad. Párodtól se várd, hogy szüleit kiossza, vannak családok, ahol ez kultúrálisan elképzelhetetlen.


#5, #8

2018. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
Hany evesek vagytok?
2018. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
78%

Írtad hogy a szemedbe nem mondanak rosszakat, viszont a füled hallatára a párodnak igen. Na ilyenkor kellene odalépni, és megkérdezni, hogy mi a baj veled. Nyugottan mond meg, hogy a kritikát is jobban bírod az álszentségnél.

A párod pedig nem szerethet igazán, ha tűri hogy te szenvedsz.

2018. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg pont neked kellene leállítani a szüleit, nem a barátodnak. Oké, kiállhatna érted, de nem gyerek vagy, hogy beszélni kelljen a nevedben. Igazából ez a te problémás.

De akkor most előtted is szidnak avgy nem, metrt a kérdésben azt írtad, van, hogy előtted, lentebb meg azt, a szemedben kedvesek.


A válasz pedig, nem mennék oda, hiszen nem látnak szívesen. Lehet, hogy ők a bunkók, és nema te hibád, de nekem nem menne, hogy ott legyek és tudom, hogy látni se akarnak. Aztán meg le kell tojni őket, igazából neked még szinte idegenek.

2018. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
Együtt éltek a pároddal? Hány évesek vagytok?
2018. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, 2 és fél éve jöttünk össze, én 19, ő 20
2018. nov. 15. 09:44
 18/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy nekik szimpatikus. Van ilyen.

Sokszor meg sem tudjuk mondani, hogy mért nem kedvelünk valakit.

Gondolom nem is szoktak hívni, csak úgy magadtól elmész.

Lehet nem is jó nekik az időpont mikor odamész hivatlanul. Talán ezért is látszik rajtuk, hogy nem szívesen látnak.

Várd meg amíg hívnak, ha nem hívnak ne menj.

Az, hogy a fiukat elhívják valahova, az nem jelenti azt, hogy te is mehetsz.

A fiú viszont eldöntheti, hogy nélküled nem megy.

2018. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell akkor enni hozzájuk. A párodnak is és a szüleinek is csak az éppen aktuális vagy. A párod nem tervez veled semmi komolyat és ezt a szülei is érzik
2018. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Persze, nem tervez ahha. Azért jár annyit haza a párom nem? Szinte otthon sem tartózkodik olyan rossz a viszonyuk
2018. nov. 15. 11:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!