Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat. Alapjáraton jól megvoltunk egymás mellett 2 évig, szinte sosem veszekedtünk. De! Sajnos kezdek már besokalni.

A párom szülei kezdetek óta nem kedvelnek, nincs oka, egyszerűen csak nem szeretnek.

Pár hónaponta látogatom csak meg őket, akkor sem látnak szívesen (csak a párom szokott hozzánk járni). Én próbálok beilleszkedni, de minden hiába. A szemembe nem mond semmit, de a fülem hallatára a páromnak lehord mindennek az anyja. Volt, hogy már az apja is. Mindig megaláznak és megbántva jövök haza. Most a páromat hívták valahova és a párom hívott engem is, nagyon szeretné hogy menejek. Ők nem hívtak és biztos vagyok benne, hogy nem is örülnének neki. A párom sosem áll ki mellettem velük szemben.

Ti mit tennétek? Mennétek ilyen esetben?


2018. nov. 14. 19:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
57%
Engem is ruhel az anyósom, mert nem falusi vagyok hanem egy kisvárosban nőttem fel, de a nagyszülők falusiak. Odáig fajult a fikázás, hogy amikor terhes lettem a gyerekükkel akkor az volt anyós slágere hogy tuti nem a fiáé a gyerek. Mikor levittük a picit hozza elővette párom kiskori képeit és azt nézte mennyire hasonlítanak. Párom elküldte a pi csbe a viselkedéséért, azóta azzal van a bajuk hogy maradt rajtam pár kg és biztos zabálók... sose leszek nekik jó de párom kiáll mellettem szerencsére.
2018. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
32%

31# vagyok


Gyerekünkkel* csak a telefonom javított. A lehető legkevesebbet megyek oda szerencsére 120kmre lakik :D ha nem áll meled a barátod akkor az nem igazi kapcsolat

2018. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!