Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti családotokban is van...

A ti családotokban is van olyan feleség, aki addig hergelte a férjét az anyja ellen, míg az inkább feladta, hogy két tűz között legyen? Mi volt aztán váláskor?

Figyelt kérdés

Nyilván egy szülő sem tökéletes, mindenki követ el hibákat, de azért jól megvan a család. Majd jön az asszonyka, aki nem jön ki az anyósával, ezért a férjét kezdi addig nyaggatni “én csak neked akarok jót, ne legyél tutyimutyi, így nem tudok rád felnézni, milyen apa leszel így” míg az kínjában inkább elkezd elmaradni a családi összejövetelekről, csak szálljon már le róla a neje. Gondolom ismerős a szituáció.


Kérdésem: ha esetleg volt ilyen, és elváltak, akkor a férfi mit tett? Továbbra is tartotta a családjával azt a távolságot, amit csak az exneje kérésére és hatására tett addig?


2018. dec. 11. 16:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%

Te csak vigasztald megad, utolsó, hogy "apu" félrelép, meg biztosan megcsal (mindig mást, természetesen, téged nem 😁😁)..

Miért csalna meg?

Pont annyira valószínű, hogy megcsal, mint amennyire téged is megcsalhatnak 😋.


Amúgy meg mi a problémád?

Teljesen normálisan írnak a hozzászólók.

Nem tetszik az igazság talán? Vagy az érme másik oldala?

2018. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%

Bírom azt, amikor mint valami hoki-csapatot, a férfiakat, nőket, anyósokat, apósokat szidják.

Valaki látott 3 darab rossz helyzetet, abból már leszűr egy komplett generációt, nemet, ideológiát....

2018. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%
Biztos hogy a "kedves anyuka" tökéletes?
2018. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem ismerek olyan férfiakat, akiknek sem konfliktuskezelési képességük, sem 9nálló akaratuk, sem kulturált családjuk nincsen, és ők maguk ide-oda irányítható, agyatlan bábok.
2018. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak olyan eseteket ismerek a legtöbbet, ahol anyós semmilyen barátnőt nem tudott elfogadni a fia mellé, és a végén (mindenféle meny-nyomás nélkül), a fia magától szakította meg az anyjával a kapcsolatot, mert elege lett hogy minden nőt elmar mellőle.


Na meg van egy kivétel, édesanyám és apai nagymamám, akik egymásnak olyanok voltak mint anya-lánya. És ha apámmal osszeveszett anyám, akkor nagymamám anyámnak adott igazat, és apámat leszidta hogy miért nem becsüli meg őt jobban, ilyen jót nem talál még egyet. Persze ilyen is van, de sajnos ez a ritkább, legritkabb. És ehhez kell hogy mindkét fél olyan természetű legyen, ha már az egyik is olyan természetű hogy irányítás mániás legyen az épp az anyós vagy épp a meny, akkor ott már veszett fejsze a jó kapcsolat, és előbb utóbb vagy a házasság megy tönkre, vagy a fiú hagyja ott az anyját a párja miatt.

2018. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig azt hittem a férj írta ki a kérdést...
2018. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerintem egy felnott ferfi tudja mar eldonteni kinek akar megfelelni

Orokre anyuci pici fia akar maradni vagy erett ferfikent tud viselkedni

Nalunk en szapulom a ferjem h vegre alljon a sarkara

ugy kezelnek minket mintha 5 evesek lennenk

Mindig azt kell csinalni es ugy ahogy nekik jo

Nem szamit h nincs kedvunk,nem erunk ra,pont rosszkor lenne a dolog

A ferjecskem sose tudott nemet mondani...

Allandoan veszekdtunk...

Az en szuleim felnott nokent tekintenek ram,es nagyon jo erzes

Elfogadtak hogy mar van az eletemben egy masik fontos ember,aki vszinu egy icipicit fontosabb mar mint ok.

Mindig a fius anyukakkal van a gond.En is mindig kiallok a ferjemert

en is elvarom most mar.

Lehet lepontozni de azert mert nekem vmi nem jo

vagy nem tetszik had mondjak mar nemet.

Nem vagyok senki csicskaja sem labtorloje.

Nekem is van az eletem es a sajatom az elso

Az anyosom meg fogadja el h mar nem gyerekek vagyunk

van sajat eletunk,sajat donteseink

es igenis van h a ferjnek kell a sarkara allnia vegre

mert mindenki a sajat anyjat rendezze le,ugy kevesbe lesznek nezet elteresek.

Ha az anyosnak nem tetszik az meg mar az o baja.

Kompromisszumokat kell kotni.

Ez a legjobb megoldas.

Nem sok no turi el h az anyosa iranyitsa az eletet.

Sajnos en is sok olyan halott kapcsolatrol tudok ahol az anyos tett tonkre a gyereke kapcsolatat.A legtobb fius anyuka erzelmileg zsarolja a fiat meg felnott koraban is

Ezt a nok hamarabb eszreveszik.Ezert kell a ferfinek elmondani h szakadjon le az anyjarol mert nem egeszseges.

Osszeveszni nem kell sztem,elmondani mi merre hany meter

aztan ha az anyosnak nem tetszik forrjon o a levében

2018. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Most már csak azt nem értem, mi a viharért mentek hozzá egy "anyuci pici fiá"hoz? Vagy tökmindegy csak vegyen már el végre valaki és reménykedtek, hogy majd átveszitek a marsallbotot?

Miért van az, hogy a egyes nők házasságkötés után egyszer csak rádöbbennek, hogy a kedves férjük egy pipogya bohóc, akit az anyja irányít? Hogy tudtok hozzámenni egy olyan pasihoz, akiról azt sem tudjátok, ki is valójában?

2018. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

19 evesen jottunk ossze,eltelt 10 ev

Szerinted honnan tudjam h milyen lesz kesobb?

Az elso par evben nekem is tetszett h fontos a csaladja

hiszen csaladalapitasrol is beszeltunk

igy nekem fontos volt az h legyen csaladcentrikus.

Osszehazasodtunk es nem valtozott a szuleivel valo viszonya

Nem akarja oket megbantani...hiszen a szulei

nehany embernek segitseg kell h felfogja azert mert anyucinak nemet mondok nem dol ossze a vilag.

Akar az anyja akar nem,felnottunk.itt az ido h a sajat labunkra alljunk.

Es kierdemeljuk a szuloktol valo tiszteletet,a felnotte valasban.

Van sok szulo aki nem kepes elfogadni h a gyereke elment

a gyereke felnott.nem fogadja el h van mar mas is ami fotos a gyereke szamara.

En is szeretem anyukam de!mindig kiallok magunkert

es mar nem felek attol h megharagszik

neha lehet rosszul esik neki de nincs harag

Sokan ettol felnek,hogyan kezelik a szulok a kulonbozo dolgokat.

Ismerek olyan szuloket is akik eldobtam a gyerekuket es az unokajukat is mert nem fogadtak el dolgokat.

2018. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"ehhez kell hogy mindkét fél olyan természetű legyen, ha már az egyik is olyan természetű hogy irányítás mániás legyen az épp az anyós vagy épp a meny, akkor ott már veszett fejsze a jó kapcsolat"

Az kevés, hogy a természetükből adódóan egyik se legyen irányításmániás. Mert hiába ez a felállás, ha mondjuk (mint abban az esetben, amit én ismerek) a meny hazugsággal indítja az egész párkapcsolatot (azzal, hogy a párkeresős weboldalon azt állítja magáról, hogy nem dohányzik, miközben azóta is, hosszú évek óta fújja, mint a gyárkémény - a terhesség és a szoptatás időszakát is beleértve, mérgezve ezzel mindenkit maga körül). Egy ilyen menyre hogy nézzen fel az anyós, hogy bízzon meg benne, hogyan tudjon neki ezek után bármit elhinni? És szerintem ez teljesen függetlenül attól, hogy irányításmániás-e a természete vagy nem: aki a nulladik perctől kezdve hazudik, arra milyen alapon kellene - ráadásul jó képet vágva - rábíznia a fia meg a leendő unokái sorsát, életét? Az ilyen nyitás - meg aztán a folytatás, amiről szintén lenne mit mesélni... - teljesen érthető, ha bizalmatlanságot szül az anyósban akkor is, ha nem irányításmániás.

2018. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!