Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha após anyós...

MisterTT kérdése:

Mit tegyek ha após anyós elvből gyűlöl?

Figyelt kérdés

Èlettársammal èlek 4 ève már 30 as èveinkben járunk gyermekvállaláson gondolkodunk.

Párom szülei ès mostoha apja folyamatosan kellemetlen kínos helyzetbe-hoz.Eleinte azt hittem segíteni akar ,de minden ajánlása csak átvert ès lehúzott vastagon pènzel. Munka szerelő stb.

Ezt èn szóvátettem. Termèszetesen ezt az arcomba vágja minden egyes vitánál, hogy szègyent hoztam rá a baráta előtt.

De mindennel ugyanez a szisztèma.



2018. dec. 17. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Elkerülni öket
2018. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem após-anyós, ha nem vagytok házasok. De ezt a pároddal kell megbeszélni. és csak akkor vállalni gyereket, ha minden rendben van köztetek.
2018. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi az hogy elvből gyűlöl? Hogy lehet elvből gyűlölni?
2018. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen a viszony velük, úgyis azon lesznek, hogy szétdúlják a családotokat, akár lesz gyereketek, akár nem.
2018. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom honnan jön az, hogy feltétlenül jóban kell velük lenni. Megpróbáltad, nem sikerült. A többit szard le
2018. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elvből alatt azt èrtem, ,Hogy miután úgy döntöttünk összeköltöztünk asszonykámmal bèreltünk egy lakást a belvárosban. Ott mutatott be először a családjának. (voltam 29-ő26)

Mostoha Apuka elmondása szerint ő úgy ült be a kocsiba hogy mikor odaèr hozzánk kivág engem az ablakon. "Míg èn eközbe mit sem sejtve azon tanakodtam teával vagy kávèval üdítővel vagy sütemènnyel fogadjam a szülőket legelső találkozáskor.

Persze ezt apuka a szemembe is vágja.

2018. dec. 17. 17:25
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedbe ignorálnám őket. Még a szülei se szólhatnak bele az életedbe! Nem hogy anyuka épp aktuális pasija! Mondd meg a barátnődnek, hogyha látni akarja őket akkor szépen elmegy hozzájuk. De a te nyakadra ne hozza őket. Szerintem anyós após a te szempontodból nem fontos személyek. Kb semmi közötök egymáshoz. Úgyhogy én a helyedben nem szenvednék velük!
2018. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
És nyilván semmi előzmény nem volt kérdező... Érdekes módon itt mindig, mindenki ártatlan bárány, aki a légynek sem árt, mégis gyűlöli az apósnak.anyósnak való....
2018. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Szóval az apja-anyja-mostohaapja is mind-mind egy tetü...érdekes.
2018. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem járok náluk. Az én házamban élünk ide nem jöhetnek, amit párom elfogadott, ha látni akarja őket akkor elmegy hozzájuk, nem mondom hogy ne menjen. De ők a tipikusan rosszindulatú /másokkal is/ tipusu emberek. Amit a párom is felismert ezért , ha nem muszáj ő sem megy. Nem szoktunk beszélni róla 7 éve vagyunk együtt, teljes a harmónia.
2019. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!