Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Menny és anyós kapcsolata?

Menny és anyós kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát,ha minden zökkenőmentes lenne és jó kapcsolatban lennék az anyósommal nem írnék Nektek.

Nos,az elején kedves és nyitott volt...igen,mint mindegyik.Ahogyan teltek a hónapok kezdtem észrevenni hogy nagyon nem kedvel.Annyira még nem volt gáz.Odaköltöztem.Akkor kezdődött el a pokol.Az amyja,mint utólag a húga is,a nagynéni tehát mindenki folyamatosan degradált..Mindig belém rúgtak ahol csak tudtak.Egyszerűen az érztem hogy fogadtak el.Mindig éreztetve volt velem.hogy nem vagyom családtag..3 évig tudtam ezt tűrni.A botrány akkor robbant ki mikor kiderült hogy elvesztették a házukat végleg.Évekig húzodó devizahiteles per volt függőben.Mivel a párom szülei bárlistások,csak a párom jöhetett szóba.Felvették a hitelt.Akkor már én is nagyon kivoltam.Úgy hogy mi albérletbe mentük.Fokozott a feszültség.És volt egy nagy egymásnak esés.Kibuktam...Elköltöztünk,lecsillapodtak a kedélyek.Arányában rendeződött a viszony.Nemrég újak információkat kaptam,újra előjöttek bennem a sok feszültség.Rájöttem utálom őket.Pláne hogy párom húga is hátba támadott.El vagyok keseredve hogy miért vélekednek így rólam...Ordítani tudnék.Sosa nem ártottam nekik.Már felötlött bennem hogy itt hagyok mindent.Mit javasoltok?



2018. nov. 8. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Sose költözök anyoshoz,és nem jövök össze olyannal aki nem vágta el a köldök zsinort,és nem érezteti h családtag vagyok melettem áll.. Ha a párod is velük van,hagyd ott őket..
2018. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalataim szerint az anyósok sosem jutnak a mennybe, tehát nem lehet köztük kapcsolat :)
2018. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
utolsó :D :D
2018. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Kiismertek mikor odakoltoztel, ennyi.

Ujabb informaciok = ujabb pletyka

Elkoltozol/elkoltoztok, kulon anyagiak, ne erdekeljen, hogy ok hogy, mibol elnek.

Pasi nem megy veled, akkor maradhat veluk.

Ne az o eletuket akard rendbehozni, hanem a tiedet.

Azert erdekes, hogy teged mindenki csak rugdos, bant, ott art ahol tud. Nezzel melyen magadba is.

2018. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj meg írni, olvasni is nehéz volt!
2018. nov. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Menny és anyós kapcsolata? Amikor anyós meghal,a mennybe megy....

Javaslatom: olvass többet, vegyél helyesírási szótárt, menj vissza iskolába stb.

2018. nov. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te az a típusú ember vagy, hogy "Ha nincs baj akkor keresünk". Elköltöztetek, de most hallottál valamit, és most akkor júj mi lesz. Az én sógornőm sem csíp engem, de letojom. Nem vele kell élnem, szeretem a férjem és rá koncentrálok.
2018. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! Nyilván én sem vagy szent!Hibáim vannak mint bárki másnak,ahogyan nektek is kedves kommetelők.Ha igazából ismernétek mélyé ben ezt a helyzetet,átgondolnátok mit írtok.Nem az volt a kérdésem hogy mi velem a baj?! Helyesen tudok írni,utólag nem lehet javítani a hibákat.De nem helyesírási rovatba írtam.....Másik dolog nem vagyok olyan ember aki csinálja a problémát.Igen sértő dolgokat mondtak.
2018. nov. 9. 08:20
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos megoldhatatlan helyzetbe kerültél. 3 évig nap, mint nap tűrtél, ez nem múlik el nyomtalanul. Nyilvàn, mivel kikészültél, îgy félsz, hogy valami előidézheti azt, ami régen volt, megint össze kell költözni, és ezért a legkisebb, akàr valótlan dologra is ugrasz. Érthető. A nagyobb gond az, hogy olyat szeretsz, akinek jövője kilàtàstalan, ïgy a tiéd is vele. Hitelt vett fel, hogy a szülei hàzat tudjanak venni. Ti màr közös otthonra nem fogtok tudni felvenni. Gondolom albérlet mellett kp-ban max önerőt tudnàtok gyűjteni, az egész otthonotok àràt nem, bàr nem tudhatom. Sosem lesz nyugodt életetek, mert oké segîteni kell a csalàdbak, de gyakorlatilag ezzel pàrod életét elintézték. Mert csak nyomorba tud/tudna veled vagy bàrkivel csalàdot alapîtani. S mivel te vele vagy, magàval rànt téged is. Majd jönnek itt az okosok, hogy mert albérletbe is lehet gyereket szülni. Persze, kérdés pàrod keres-e annyit, h egy fizetésből is eltartson titeket. Vagy mi lesz ha szülei lerobbannak a làbukról és anyagilag tàmogatni kell őket, akkor oda kell költözzetek, mert az albi mellett nem fog menni. Ezt mondom mindig. Gyereket csak nagyon stabil anyagi körülményre lehet vàllalni, ésszel, mert ha nem mint pàrod szülei abból ez lesz. Sokan nem tàjékozódtak a devizahitelekről rendesen, jajj ma "ócsó" vegyük fel ezt. Sokakban nem szólt a csengő, hogyha nem adnak nek alacsonyabb kockàzatú forinthitelt, de devizàt igen, vajon az miért is van. Összességében, érzed te is milyen élet vàr ràd pàrod mellett, ettől van egy folyamatos belső feszültség benned, mert szereted, de gondolom nem îgz akarsz élni, és ezert robbansz a legkisebb pletykára is.
2018. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én eleve nem élnék olyan helyen ahol tudom hogy nem látnak szívesen. Mazochista az aki 3 évig úgy él hogy bántják és kinézik, tiszteld saját magadat és ne menj bele ilyen szituációkba. Ha jól értem viszont most már nem vagytok egy házba? Én hagynám az egészet egyébként a te helyedben mert a párod még nem vágta el a köldök zsinórt.
2018. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!