Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ősszel volt az esküvőnk,...

Ősszel volt az esküvőnk, férjem szülei nem jöttek el. Nagyon rosszul esett ez, de túltettük magunkat rajta (kis esküvő volt, mindössze tíz fő). Most itt a karácsony, meghívtak bennünket,3 hete a családi ebédre. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy döntsön a férjem, én ebben alkalmazkodom. Ő nem szeretne menni.

Már mindegy, mert ez meg is mondta (megköszönte, és mondta, amikor hívtak a szülei, hogy nem megyünk.)

Ti mit tettetek volna?



2018. dec. 25. 07:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
9%
A hétvégi bevásárlás és a nyaralas nem egy kategória. A bevásárlást nyílván átteszem, a nyaralást viszont mi pl december-január hónapokban tervezzük és foglaljuk le. Nem, nem mondanám le, mert nem ket filléres utazás. Nálunk mondjuk nem az utolsó pillanatban szokás közölni, hogy he, holnap esküvő. En az enyémet pl több mint egy evvel az időpont előtt közöltem a családdal, épp azért, hogy egészen biztosan meg tudja oldani arra ag időre a szabadságot. De kkibel továbbra se tudjuk, mi a háttér, nem az én életemet kellene elemezgetned
2018. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
29-es: Nincs háttér sztori, amit leírhatok, mint már írtam is. Szeptemberben esküdtünk, előző év októberében megmondtuk először szóban a pontos időpontot, (mert azt már ceruzásan beírattuk az önkormányzatnál). Utána májusban elvittük a meghívót. Nincs más, amit leírhatnék. Közölték, hogy nem jönnek. Telefont nem vették fel, akkor elmentünk még egyszer, akkor is ezt mondták. Ennyi. Amúgy ha csak átlagos történet lenne, akkor nyilván nem írtam volna ki a gyk-ra, mert átlagos megoldás lenne rá. De ez nem az.
2018. dec. 25. 20:50
 33/37 A kérdező kommentje:

"Nálunk mondjuk nem az utolsó pillanatban szokás közölni, hogy he, holnap esküvő. "


Akkor marha okoska, olvasd el a 32-est, jó?

Ki mondta, hogy előző nap közöltük?

Te kitalálsz sztorikat, és azzal hergeled magad? Fényezed magad, hogy előtte egy évvel közöltétek? Hát képzeld, mi is! 11,5 hónappal esküvő előtt.

Idióta.

2018. dec. 25. 20:53
 34/37 A kérdező kommentje:
Nincs háttérsztori, nézzél meg inkább egy brazil szappanoperát, hülye p...csa.
2018. dec. 25. 20:54
 35/37 anonim ***** válasza:
67%

Draga kérdező!


Ne zavarjon, hogy az előttem kommentelonek válaszoltam. O irta, higy egy bevasarlast vagy nyaralast szerinte nem mondanék le a gyerekem esküvője miatt. Erre volt a válasz, hogy pl nem egy nappal előbb közöljük ah esküv ő napját, ergo ha időben tudja meg az ember, nem akkorra szervezi a nyaralást. Mondjuk a ritka bunkó hozzászólásodból már érthető, miért nem mentek el az esküvődre .

2018. dec. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Végül is mi lett aztán? Hogy döntöttél?
2018. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
30%
Én nem haragudtam volna meg hogy nem jöttek el.Tudván hogy nem csípnek.Esküvőn olyan legyen ott,aki örül a boldogságotoknak,gondolom nem akartak jó pofizni.Ez miatt nem is mentem volna el hozzájuk karácsonykor,viszont a férjemet lehet rábeszéltem volna,ha menni akar egyedül,elmehet,mégiscsak az ő szülei.Nincs itt gond,csak nagyon ezt a kapcsolatot már nem tudjátok helyrehozni.
2018. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!