Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan folytassam a könyvem...

Hogyan folytassam a könyvem történetét? Elakadtam

Figyelt kérdés

Sziasztok! Írok jelenleg egy könyvet, de elakadtam.Hátha nektek van ötletetek.:)

Történet(TÖMÖREN):

Jessica teljesen egyedül érzi magát karácsonykor.A szülei beugrottak karácsony előtt egy napra,de sajnos nem tudtak maradni,mert máshova is hivatalosak.A lány elmegy sétálni szent este.Oda szalad hozzá egy kutya,és találkozik a gazdájával.Egy férfival,aki történetesen tetszik neki.Tök jól elvannak,még a karácsony másnapját is együtt töltik...NO és itt elakadtam,abban hogy mi legyen a csavar.Kellene valami csavar.Ti hoyg folytatnátok és fejeznétek be? :)



2016. okt. 26. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem azt mondom, hogy fejezném be, hanem hogy hogyan álltam volna neki:


Egy történettel. Mert ami neked van, az csak ötletgubanc így.

Ha egy kcisit is érdekel a "történeted", akkor szépen gondolkodol addig, amíg nem találsz számodra megfelelő fordulatot és befejezést.

Különben ez ne ma Te történeted lesz, és voltaképp a lényeg nem tőled származna. Én ezt elfogadhatatlannak tartom...

2016. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Igaza van #1-nek. A te könyved, használd a saját ötleteidet, és ha azok nincsenek, akkor hagyd ezt a történetet későbbre.

Először fel kell építeni az egész cselekményt, utána a háttértörténetet, és csak aztán nekiállni kidolgozni.

Ne érts félre, nem leszólni akarlak. Remélem, hogy eszedbe jut majd, hogyan folytatsd. :)

2016. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi írjuk meg a könyvedet? Könyvet akkor kezdünk írni, ha tudjuk, hogy mit akarunk! És nem más találja ki helyettünk.

1. Amid van eddig, az semmi. Látszik, hogy Twilighton szocializálódott romantikus kistini vagy, de ennyi.

2. A helyesírásodat elnézve te még egy álláshirdetést sem tudnál értékelhetően feladni, nemhogy könyvet írni.

3. Az ötletedben semmi eredeti nincs, kb. minden második romantikus vígjáték/családi film így kezdődik. Nézz meg párat, aztán írd le őket...

2016. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Derüljön ki a férfiről hogy transzfesztita vagy hogy meleg
2016. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előugrik egy bokorból egy gyilkos és mindenkit kinyír a g*cibe! 😂😂😂
2016. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

uramisten!csak szemezgetni akartam.nehogy már kinyírjatok.:')

mi az hogy"elfogadhatatlan?" jesszus nem a szakdolgozatomat írom.

2016. okt. 26. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Embere válgoatja. Számomra az, hogy egy alkotó iylen fontos részeknél ekkora horderejű dolgot úgy intézzen el, hogy a neten kérdez meg embereket, mit javasolnának psuztány néhány mondat alapján, és a kapott váalszt/válaszokat később integrálja a munkájába... Nos, ez erősen megkérdőjelezi magának az alkotásnak az értelmét, a foylamat helyességét, illetve előidézi azon kérdés megszületését, hogy "Mi a franc?"


Leegyszerüsítve a dolgot:

Saját történetet akarsz, önmagadat és munkádat megtisztelve és nem lealacsonyítva, vagy neked bármi megfelel, kapkodósan, félkészen, összecsapottan... csak hogy "legyen valami"?

2016. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne írjál könyvet, hanem inkább olvass, és klasszikusokat, hogy fejlődjön a szókincsed, csak aztán állj neki saját könyvet írni.
2016. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"hanem inkább olvass, és klasszikusokat"


Miért klasszikusokat? Bármelyik könyvtől fejlődhet a szókincse. A klasszikus nem egyenlő a kötelezővel és a "szókincsépítővel".

2016. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1.kiderül,h a pasi nős van családja,gyerekei

2.amikor a családjának bemutatja,régebb kavart Jessica anyukájával/húgával/barátnőjével

3. Beteg lesz a pasi, kórházba kerül

4.beleszeret Jessica hugába

2016. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!