Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Együttélnél a párod anyjával...

Együttélnél a párod anyjával vagy inkàbb szakítanál?

Figyelt kérdés

Szituáció: a párod anyja elvált, nincs hova mennie, egyedül nem tudja eltartani magát, ezèrt beköltözik a párodhoz. Elfogadnád ezt, hogy akár évekre is ott lesz veletek vagy inkább te lépnél le és keresnèl más partnert?

Légyszi kort, nemet és indoklást is írjatok!


2018. dec. 27. 13:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
71%

Ha kibírhatatlan, furkálódó típusú anyós, akkor lelépnék, nem vagyok mazochista :).

Ha amúgy kedves, fogszívva ugyan, de elfogadnám. Vagy inkább fizetnék neki albérletet - keresek annyit, hogy ki tudjam fizetni az albit úgy, hogy nekem is maradjon annyi, amiből meg tudok élni.


(amúgy a kérdés azt feltételezi, hogy én a páromhoz ültem be a készbe, mert "a párodhoz költözik be", de én attól nem tudok elvonatkoztatni, hogy nekem van lakásom, tehát min. közös lenne a mi esetünkben a tulajdon)


29N

2018. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%
Na jó, a pluszindoklás alapján én simán elhagynám ezt az embert. Mi az, hogy vki nem BÍR 10 óránál többet dolgozni, a párod meg kiegyezett vele? Ilyen anyuci pici fia átverhető puhap... nekem nem kéne, az biztos.
2018. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom, hogy így alakult :( Nekem is volt dolgom anyuci kisfiával és hidd el, hogy jobb nélküle :)


A párod nem is próbál semmi kompromisszumot, vagy elfogadható ajánlatot előhozni, hanem hagyja, hogy elköltözz? :(

2018. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom kérdező. Nem írtad mióta vagytok együtt, de a helyedben én elköltöznék.

Talán annyit megtennek még, hogy költözés előtt elmagyaráznám miért nem lenne ez jó hosszú távon, hogy készüljön fel a hosszú távú együttélesre az anyjával, hogy az esetleges pártalálását mennyire befolyásolja, hogy az anyja ott lakik. Anyuka gondolom ki fog ugrani a bőréből, hogy elmegy a kérdező és a kisfia megint az övé.

Szerintem költözz el, de mondjuk ha magyon szereted és látsz esélyt arra, hogy észhez tér, esetleg pár hét után ő maga fog a plafonra mászni az anyjától, akkor talán meg van esély a kapcsolara, ha viszont a mamahotel tökéletesen megfelel neki akkor kívanj neki sok szerencsét az agglegényélethez.

2018. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!