Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitanal, mert nem akar a...

Szakitanal, mert nem akar a parod osszekoltozni?

Figyelt kérdés
100Km-re eltek egymastol, hetvegente egy napra tudtok talalkozni. Tervezitek az osszekoltozest, aztan 2 hettel koltozes elott a parod azt mondja, elbizonytalanodott, amit korabban nem erzett, es meg varni szeretne, szeretne, ha dolgoznatok a kapcsolaton, es rendbehoznatok, s majd ha elmulik a bizonytalansag reszerol, ujratargyaljatok a koltozest. Egy eve vagytok egyutt. Ki mit tenne?
2014. dec. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Pár hónapot mindenképp hajlandó lennék várni. Attól is függ, hogy lenne a költözés. Mindketten új városba mentek, vagy ő jön a te városodba? Ez utóbbi esetben én még türelmesebb lennék.
2014. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én ezért NEM szakítanék. Elvégre, az én érzéseim változatlanok, én ugyanúgy szeretem őt és vele akarok lenni. Ha elbizonytalanodott, akkor próbálnám biztosítani a szeretetem felől, hogy rám számíthat és vele akarok lenni.
2014. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hétvégente egy találkozással szerintem nem lehet építeni egy kapcsolatot...egyébként már sikerült volna az elmúlt egy évben...nem feltétlen szakítanék, de azért egy komolyabb beszélgetést megér
2014. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy meddig tart ez az állapot. 1 év még nem olyan hosszú idő, helyzettől függően lehet még várni. Viszont van olyan ismerősöm, aki már kb. 5-6 éve együtt van a párjával, de még mindig nem hajlandó összeköltözni, pedig mindkettőnek jó fizetése van, adott lenne minden. Persze a barátnője kínjában uszítja a családja és a testvére ellen, mert neki meg már van családja és rohadtul irigy rájuk. Pedig ők nem tehetnek semmiről, ezt a saját pasiján kellene számon kérnie. Na, az ilyennek pl. nem látom értelmét, ez esetben biztos hogy szakítanék.
2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem szakítanék, várnék még néhány hónapot.

Viszont lehet tudni, hogy mi az oka a bizonytalanságának? Illetve mit kell a kapcsolatotokon rendbehozni?

2014. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem várnék még egy kicsit. 1 év nem olyan sok idő. Maximum fél évet.


Van olyan barátnőm aki már 8 éve együtt van a barátjával, mindig megy hozzá a lány hétvégente, de még mindig nem költöztek össze. A lány nagyon szeretné, de a pasi nem. Ráadásul a pasi megmondta már neki, hogy nem akarja se elvenni, se gyereket nem szeretne. Kényelmes neki, hogy a lány lemegy hozzá hétvégén, utána meg hazamegy szépen.


Én a helyében nagyon rég szakítottam volna a pasival, ez így nem párkapcsolat szerintem már. 8 év után se költöznek össze. Az egy dolog, ha két 20 évesről van szó. De a pasi már 30 körüli, barátnőm meg 25 :/ Itt már szerintem nincs nagyon mire várni.

2014. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!