Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szól bele mindenbe?

Miért szól bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Anyósom mindenbe beleköt. Hanem takarítom le a párom íróasztalát, vagy ha nincs huzat a takarómon, vagy ha nincs letakarva az ágy......a házimunkába állandóan. Múltkor is itt volt, aztán mondta "szeretném ha felállnál most, aztán egy szivaccsal letörölgetnéd az íróasztalt. Mondtam majd később megcsinalom ha lesz kedvem. Erre megsértődött. (Nem vele élünk...de akárhányszor jön,mindig beleszól valamibe....)
2019. jan. 10. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát a kutyábol kiindulva készülhetsz h a gyerekeddel ugyan ezt játsza majd..
2019. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szolj rá ,hogy a ti otthonotokba ne mondja meg te mit csinálj és küld haza.

emme megfontolásbol,nem jöhet anyukám át hozánk.

2019. jan. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom...mielőtt baba lesz tedd helyre anyost mert a gyerekkel is ugyanezt csinálja majd a hátad mögött mint most a kutyákkal.
2019. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszaitokat :)
2019. jan. 11. 10:46
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Én panelban laktam, amikor párom hozzám költözött. Egyszer elhivtuk a szüleit, hogy mégis lássák hol él a fiacskajuk, erre anyós ahogy belepett szó nélkül rendezkedett, virágokat meglocsolta stb mintha otthon lenne. Nos én mosolyogva tűrtem, de megbántam hogy akkor nem álltam a sarkamra. Következménye az lett hogy többet nem lettek meghivva. Azóta nyugodtabb az életünk.
2019. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!