Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi van ha nem az anyós hanem...

Mi van ha nem az anyós hanem anyám szól bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Anyam bele szol mindenbe, vagyis most mar nem mert lealitottuk.4eve jegyeztuk el egymast akkor kezdodott minden mintha anyamat kiforditottak volna, sosem volt megelegedve a parommal de azt hittem hogy megvaltoznak a dolgok ha elkoltozok othonrol de valahogy csak rosszabbak lettek,piszkalod furkalodas nem jo semmi, 3eve lakunk egyutt az ossze koltozes szornyu volt bele szolas mindenbe cirkusz sokat veszekedtunk es en ekkor mar terhes voltam,van egylanyunk 2,5eves, mikor megszuletett megint bele szolas mindenbe "de en akkor is mindennap megalok nalatok(persze munkabol piszkosan apum autoszerelo, de ugy is jo az), igy csomagold ugy etesd, de ne aludj vele sokaig koldsed ejszaka, de szelesito kell de ne ahhoz az orvoshoz menj"stb.szoval odaig jutottunk hogy a parom felduhodott es kitiltotta mi jarhattunk de hozzank nem johetett, aztan jott a bociszem-tolem hogy "had jarjon mar..kicsi a baba" persze en minden nap kaptam anyomtol a sirast a telefont hogy hadj jojon mar.hat vissza engedte.de nem lett jobb semmi jart mikor jart beleszolt mindenbe en probaltam a parom nyugtatni, aztan elmaradtak a latogatasok es most mar ott tartunk hogy konyorogni kelljen hogy elvigye, vagy jojjon, mar kb 2hete nem latta mert o dolgozik neki sok a dolga, kert van, en ertem hogy dolga van de 7napbol nincs 2-3oraja a csepre, ugyhogy megint a kitiltas szelen all, nem tudom??? segitsetek mit kezdjek vele???en ertem hogy az anyam de ha valasztani kell inkabb a parom es a lanyom valasztom de aze ot se akarom elvesziteni de nem kepes valtoztatni a dolgokon a viselkedesen...

2012. szept. 1. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Tipikusan nem ismeri az arany középutat.

A ló egyik oldaláról a másikba esik,ez ennyi...nemtudod neki megmagyarázni.

Inkább járjatok ti sűrűbben anyudékhoz!

2012. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
áhhh....milyen hülye anyák/anyósok is vannak ...manapság..
2012. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszeru, ha a parom nem jonn nekem nincs jogsim es anyum jonne ertunk de mar parszor megkaptuk hogy draga a benzin meg hogy szaladgalnia kell ertunk, es persze meg sokmindent nem irtam le mi tortent ebben az idoszakban, mar nekem se olyan jo a kapcsolatom anyamekkal(pl.apamal azt se tudom hogy mikor beszeltem, o nem keres ha en se keresem)ha megy megy a baba de akkor meg az a baj hogy szaladgalnia kell utana mert hat apum nem az a babazos, nem nagyon foglalkozik vele.
2012. szept. 1. 23:47
 4/10 A kérdező kommentje:
anyosommekkal jobb a kapcsolatom mint a sajat szuleimmel,tuduk beszelgetni, egyutt jarunk kirandulni nem szol bele semmibe meg tippet se ad csak ha megkerdezunk valamit, sokat segit nem csak anyagi teren hanem a babaval is nagyon sokat elvannak aposom meg olyan mint az ovobacsi nagyon kijon a kicsivel ha dolgunk is van el vannak vele, anyam erre azt mondta hogy neki se segitet az anyja, meg hogy a ti gyereketek legyetek vele ti....
2012. szept. 1. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ja hogy a segitség kéne de a tanács már nem.
2012. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azzal, h összevesztetek vele, egy időben nem is jöhetett, kitiltottátok az otthonotokból, felvállaltatok egy olyan konfliktust, aminek részéről az a következménye, h akkor ő már nem foglalkozik annyit a gyerekkel, nem vigyáz rá és nem segít nektek anyagilag. ha ti "leállítottátok", akkor ezek után nem várhattok tőle segítséget sem. ez így fair. nem szaladok ahhoz segítségért, amikor nekem szüksége van rá, akivel amúgy konfliktusom van, akivel sokszor (és itt mindegy, h okkal v ok nélkül) elutasító vagyok. ez a szabály. ezt tettétek, vállaljátok a következményeit.
2012. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ugy van hogy a segitseg kell a tanacs meg nem, meg sehol nem voltunk pent kerni nem allunk ugy hogy szuksegunk legyen ra(szerencsere),az anyagi tamogatast ugy ertettem hogy mikor koltoztunk ossze akkor segitett, meg adott szonyegre penzt stb. nem is arra van szuksegem hogy minden nap el legyen vele csak neha talaljon ra idot tudom hogy kitiltottuk de azota vissza engedtuk, probaltuk vissza javitani a kapcsolatott, a parom is, hivtuk oket kirandulni strandra de sehova se jonnek velunk.tudom hogy mi is hibasak vagyunk de szerintem az unokaja es nem azt kene nezni hogy a veje meg en, hanem az unoka, de o se erdekli hetente par orara se...
2012. szept. 2. 09:32
 8/10 harleynagyi ***** válasza:
az En velemenyem hogy hagyd ne keresd ha O hiv rovid beszelgetesel zard le hogy sok a munkad mivel a kicsi...Mivel most ugy van vele hogy Te azert hivod Te azert keresed es igy vissza el vele ..Tudom Edesanyad de mar Te is az vagy szoval foglalkoz a sajat csaladi bekesegedel .... Onzo lett es nehezen fogja fel hogy felnotel sajat csaladod van .
2012. szept. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nalunk mar a hosszu beszelgetes is max 3perc, eleinte mikor osszekoltoztunk egy nap 3xhivot hogy mit eszunk mit csinalunk, mindenrol akart tudni, ebbol vita lett es lementunk egyre de minden nap hiv mint valami 5evest, a semmirol beszelunk, de azert se enged,szoval telefonon kellek de mar eloben nem. minden nap aldoz ram 2-3percet aztan enyi, mar neha nem is veszem neki,mert csak anyi hogy vagytok jol vagytok, mit csinaltok,meg valamit a cseprol, a parom meghalt letezni szamukra...sajnos ezert is faj anyira
2012. szept. 3. 13:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm...ékezet, szóköz, pont, felkiáltójel stb.

Borzalmas még elolvasni is.

2012. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!