Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik nem bírják párja szüleit!...

Akik nem bírják párja szüleit! Frappáns beszólások/érdekes helyzetek, ki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Nálunk nagyon szidott anyós gyerekkel kapcsolatban kire hasonlít... hogy a fiára mennyire nem hát megkapta :D

Tisztán játszódik le a fejemben (mivel nemrég történt)


- Már megbocsáss menyecském,de ez a gyerek nem is hasonlít a fiamra! (üvöltve karácsonyi vacsora közepette..)


- Ne is haragudjon kedves anyósom de ez itt lenn nuni,nem pedig fénymásoló.



Na többet nem is hangoztatta..


2019. jan. 11. 10:29
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Egyik sem, csak érdekel más hogy oldja meg,mert azon felül hogy homokba dugjuk a fejünk/kitagadunk mindenkit nem mindig a legjobb döntés,és az se mindig segít ha ész szerűen próbáljuk megbeszélni a dolgokat, mellesleg ha nem tudsz értelmes választ írni egy kérdésre akkor inkább ne írj semmit.
2019. jan. 11. 10:41
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom neked milyen anyósod lehet ha egyáltalán van, de az fix hogy nem lehet mindent lenyelni és elengedni a fülünk mellett.
2019. jan. 11. 10:49
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
En ezen tudtam nevetni.
2019. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Én karácsonyra egy xxl es pólót kaptam amit kutyázásra se használnék (mellesleg s a méretem!) és visszaadtam hogy biztos magának szánta,és valamit elnézett.. hát köpni nyelni nem tudott amikor kinyitotta az ajándék dobozt :D

de a használt melltartóktól kezdve mindent próbált már rámsózni,és mivel tudja hogy anorexiám volt csak a súlyommal tud csesztetni...

2019. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Én erre azt mondtam volna, hogy a postástól van :D

De lehet, hogy a férjem megelőzött volna. :D

2019. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

HAha ez jó. Nagyanyám volt ilyen, ő mondta mindig hogy nem hasonlítok apámra. Anyámék mondták finoman hogy deeee hát nézd a homloka apja az orra nagyapja a szeme anyja stb, de nem érdekelte. Furcsa módon ő is karácsonyi vacsora közben, minden áldott alkalommal. És mi mindig finomak voltunk.


Ha rólad ezek után leszállt, akkor lehet hogy mi csináltuk rosszul :)


Sokszor mondta azt is, hogy olyan mintha nem aputól lennék. Régi fényképeket előszedve szinte a klónja vagyok a szemét kivéve. A vércsoportunk 0- mindkettőnknek apuval(öcsémnek pedig B anyu után, ahogy az öröklődésnek lennie kell), azon is kiakadt. Szerintem egy dns teszttől a falnak menne, nem mintha lenne rá igényünk :) Vannak ilyen rosszindulatú öregasszonyok.

2019. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
4#! jó ég... de bunkó egy nő lehet..
2019. jan. 11. 10:58
 8/28 A kérdező kommentje:

Amikor született a fiunk (mer mellesleg csak érdekességként,nemcsak velem bunkóznak de néha a fiukkal is) rászólt hogy ne így ne úgy fogja, én nem láttam a hibát,sőt stabilabban fogta mint én, de már vagy fél órája szajkózta és próbáltam szépen megkérni az elején hogy inkább legyen csöndbe,hát semmit nem segített.. aztán oda kellett mordulnom hogy ha nem tud úgy viselkedni ahogy egy vendéghez illik akkor arra az ajtó,merthogy nekem mint már hivatalos menyének beszól egy dolog (mármint így az elején) de a gyerek apjába ne kössön bele hogy szeretgesse a saját gyerekét..


7# próbáltuk de nem használt túlságosan kötekedő..


8# azért durva hogy ennyire nem akart elfogadni, biztos volt valami hiba hogy próbálkoztatok, (jó..) lassan egy hónapja hogy történt de azóta csönd van,béke és szeretet :D sajnos hogy így kellett mondanom ott mindenki előtt de már vagy fél éve túlzottan nyeregbe érzi magát..

2019. jan. 11. 11:12
 9/28 A kérdező kommentje:

Én csak leírtam egy példát hogy mégis hogy értelmeztem a kérdést.

De ha te ennyire ismered az anyósomat... tiszta szívből kívánok neked is ugyan ilyent! :)

2019. jan. 11. 11:25
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Vannak akik nem találkoztak olyannal, aki nem ért a szóból se es hiába hallgat bölcsen ahogy ajanlották, ugyanúgy folytatják akár éveken át.

Szerintem semmi prolis nincs benne, poén, ha más nem hatott, megérdemelte!

2019. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!