Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hagynàd h hozzád költözzön az...

Hagynàd h hozzád költözzön az anyosod v aposod?

Figyelt kérdés

Meg nem aktualis a tema de minap beszelgettem a ferjemmel

es azt mondta ha ugy adodna ugyis nyugdijasok lesznek a szülök

barmikor latna nalunk öket,öt nem zavatná ha velünk egy házban laknának vagy lakna valamelyik.

Ettöl fraszt kaptam...

Normalisak kedvelem öket de a biztos tavolsag ugyerzem kell...

kb ugyerzem magam ha ezt a ferjem felhozza összepakolok es elvalok

Az en szüleim sose akaszkodnak rank es nem is szeretnenek

mert anyukam nem azert nevelt fel h öt apolgassam,dolgozott egesz eleteben lesz nyugdija sose akarna ram es az eletembe avatkozni

Ferjem szülei teljesen mások es siman kinezem belölük h beprobalkoznak par ev mulva...

Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni?

Elkell fogadnom es beletorodnom h nem lesz magan eletem

vagy hevesen tiltakozni akar tetszik a ferjnek akar nem?

Ti mit tettetek ebben a szituban?

vagy mit tennetek ha ilyenre kerülne sor?


2019. jan. 18. 15:51
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
30%

Soha.

És nem is ápolnám az 50 kilómmal a mázsán felüli testét.

2019. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
80%

Kizárt.

Én úgy nőttem fel, hogy anyám anyja odacuccolt 7 éves koromban. Nekem, mint a legkisebbnek nem maradt külön szoba. Szülők pár év múlva elváltak. Amíg nem költöztem el (21 évesen sikerült) pokollá tette az életem. Tipikus mindenbe beleszól, anyám az ő pártját fogta, mert "ő már öreg". Ha kivételes esetben nem, akkor jajveszékelt és az unokatestvéreim voltak a kedvencek, mert ők jók.

Az én gyerekemet biztos nem tenném ki ilyennek. Kell a privát családi élet. És az apa, anya, gyerekek. El se tudnám képzelni, hogy amikor hülyülünk, azt más is lássa. Ha valaki van még ott, akkor mindenki feszélyezve érzi magát. És így elveszik a családi lekkör. Hosszú távon pedig káros a szülő -gyerek kapcsolatra nézve is.

Kegyetlen dolog, de úgy gondolom elsősorban a gyerekekért vagyok felelős nem a szülőkért.

2019. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
64%
Én nem hagytam, hanem én vetettem fel, hogy költözzön ide. Beteg volt, a lánya nem akart vele foglalkozni, nekünk meg volt egy üres szobánk. Családi ház, szemben az ő régi, negyedik emeleti lakásával, ahonnan nem tudott kimozdulni segítség nélkül... 23 éve élünk vele békében. :)
2019. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
67%

2. Gyerekünkkel vagyok várandós anyós azt mondta (pedig utálja a lanyokat) hogy reméli lány és lesz ki ápoljon öregkorunkra. Én akárhova elmennék otthonba h ne legyek a gyerekem gondja idősen.

Amugy nem szivesen laknék anyóssal...volt 3 hóbap a kapcsolatunk elején hogy ott lakrunk vele..pokol volt minden baj es mindenbe szeret beleszólni

2019. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkinek szíve joga erről dönteni, de sokat elárul rólatok, hogyan értékelitek azt, aki gondoskodik a szülőről...
2019. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
89%

Utolso!


Átlag ember nem akarja az anyósát/apósát ápolni. Sokan meg a saját szüleiket sem. Én írtam, hogy anyós nálunk lakik, de ápolni nem fogom, ha oda kerülne a sor. Anyámat se ápolnám. Nekem a nagyapám Alzheimer kóros volt, 10 évig élt a diagnózis után. Pokol volt. Egy percre sem lehetett magára hagyni. Nagyanyám, anyám, nagynéném tönkre ment benne. Mi a temetés után egyöntetűen eldöntöttük, ilyen nem lesz többet. Ha valaki ápolásra szorul ilyen mértékben, az megy idősek otthonába. Nem megy senki senki miatt tönkre. Nagyanyám ment is az otthonba: mindennap latogatta valakkk, ertekes idot toltott eggyütt mindenkivel. Ha anyám robban le, ő is megy, ha anyós, majd a férjemmel ketten eldöntik, hogy otthonra fogad ápolót, vagy megy otthonba. De mi pl azt is megbeszéltük, hogy ha kettőnk közül valamelyikünk lerobban, szinten otthonba megy.

2019. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
83%
Nem hagynám senkinek sem,másfél szobás panel lakásban nem férnénk el hárman.Ha egy nagyobb családi házban élnénk,jöhetne, mert egyébként semmi bajom nincs anyósommal.
2019. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
14%
46, de én meg úgy gondolom, hogy normális ember szeretné ápolni, csak nem biztos, hogy van rá lehetősége, ezért keres más megoldást. De amit itt olvasok, az undorító.
2019. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
90%

Utolso!


Szeretned ápolni? Komolyan? Pelenkázni, a xart törölgetni? Fürdetni? Az anyad/apad/A párod szüleit? Szeretnéd ? Nem mondod komolyan.... Nem arról beszélek, amikor eltöri a lábát és ágyba viszed neki az etelt, viszel be neki egy lavór vizet mosakodni, meg kisegíted a wcre. Bakker nagyapám egy idő után pelenkát kellett hordjon. Volt olyan, hogy letepte magarol, a tartalmát meg felkente a falra. Köpködött, elhordott mindenkit mindennek, harapott... Nem hiszem,hogy bárki is erre vágyna. Vagy arra, hogy a saját életét feladva 7/24ben készenlétben álljon.

2019. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
42%
Háromszobásban lakunk ketten a férjemmel, de nem venném ide anyámat sem (anyós-após már nem él). Egyszerűen szeretem, ha megvan a magán szférám. Mindenki maradjon a seggén.
2019. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!