Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hagynàd h hozzád költözzön az...

Hagynàd h hozzád költözzön az anyosod v aposod?

Figyelt kérdés

Meg nem aktualis a tema de minap beszelgettem a ferjemmel

es azt mondta ha ugy adodna ugyis nyugdijasok lesznek a szülök

barmikor latna nalunk öket,öt nem zavatná ha velünk egy házban laknának vagy lakna valamelyik.

Ettöl fraszt kaptam...

Normalisak kedvelem öket de a biztos tavolsag ugyerzem kell...

kb ugyerzem magam ha ezt a ferjem felhozza összepakolok es elvalok

Az en szüleim sose akaszkodnak rank es nem is szeretnenek

mert anyukam nem azert nevelt fel h öt apolgassam,dolgozott egesz eleteben lesz nyugdija sose akarna ram es az eletembe avatkozni

Ferjem szülei teljesen mások es siman kinezem belölük h beprobalkoznak par ev mulva...

Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni?

Elkell fogadnom es beletorodnom h nem lesz magan eletem

vagy hevesen tiltakozni akar tetszik a ferjnek akar nem?

Ti mit tettetek ebben a szituban?

vagy mit tennetek ha ilyenre kerülne sor?


2019. jan. 18. 15:51
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
12%
49: de persze mikor o hordta alolad zokszo nelkul a xart azt mar elfelejtetted.
2019. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

Ne felejtsd mar el h nem mi akartunk megszuletni

ha 2 felnott gyereket vallal meg jo h ellatja a gyereket konyorgom!!!

Meg jo h felnevelnek a szulok!!!Ha meg nem kell gyerek

meg azert kell gyerek ha oreg leszel legyen ki apoljon

az ilyen ember ne is vallaljon gyereket!!!

Sok szulovel van a gond nem a felnott gyerekkel!!!

2019. jan. 19. 15:44
 53/60 anonim ***** válasza:
28%
50-es miért lett lepontozva nullára? Szerintem teljesen korrekt a válasza.
2019. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
70%

51!


Ne keverd a szezont a fazonnal. Egy 4 kilós csecsemőt pelenkázni, fürdetni más, mint egy 80kilos felnőttet. Fizikailag is megterhelő, lelkileg is. Emellett hatalmas különbség az is, hogy a gyereked felnéz rád, ahogy te is a szülődre. Az apádat, a nagy, erős apádat, vagy nagyapádat, aki megvédett mindentől pelenkázni, az nem kicsit megterhelő minden téren. Arrol nem is beszélve,hogy amikor gyereket vállal az ember, akkor jó esetben megfelelő anyagi háttérrel vág bele, tudva hogy maga a gondozási munka idővel egyre kevesebb lesz, mert a gyerek egyre önállóbb lesz, egy idős embernél viszont ez pont fordítva van. Plusz anyagilag se hiszem, hogy az átlag ember fel van készülve egy család plusz egy fo ellátására egy fizetésből, meg ápolási dijbol. Kívánom, hogy ne tapasztald meg soha. Megegyszer mondom, nem arról beszélek, amikor valaki atmenetileg segítségre szorul, hanem arról, amikor lerobban.

2019. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
76%
48# ne legyél álszent..Milyen élet az, ha 0-24 órát felügyeletre szorul? Nem adnám fel az életem és a családom életét bármennyire is szeretem a szüleimet....
2019. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
83%

49# neki akkor az volt a dolga... Azért vállalt gyereket... Nem ugyanaz mint felnőttként a szüleidet v anyóst, apóst pelenkázni.... És ki se tenni a lábad a lakásból, mert 5 percre nem tudsz elmenni a boltba... Nem hogy kikapcsolódni... Hogy lehet ezt a gyerekhez hasonlítani.... Te azt is csinálsz amit akarsz, én nem tennèm tönkre a családom...

Másrészt nagyon eltèrtünk a tárgytól... A kérdésben szó nem volt beteg/magatehetetlen öregekről...

2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
12%
Ha segítségre szorul és nincs más megoldás, akkor alap
2019. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
34%

Nekem furcsa, hogy ennyien simán veszélybe sodornának egy idős, beteg embert "szeretet" jeligére. Vagy mindenkinek van ápolói képesítése, aki azt írja, hogy magához venné? Pontosan tudja, hogy hogyan kell szakszerűen, minden téren ellátni egy xy betegséggel küzdő embert? Szakképesítése van erről? Soha nem alszik? Soha nem lép ki az ajtón 5 percre se?

Elég nehezen tudom elképzelni.

2019. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
0%

Egy 2 szobás lakásba nyilván nem volna egészséges.

De egy 2 szintes családi házba nem zavarna ha ott élnek.

2019. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
45%

Semmiképpen sem. Nem hiányzik a fullos márvány padlómra, és a szép házamba egy gombás lábu, büdös anyós. Ez igaz az én szüleimre is. Fiatalon kell felkészülni az ilyesmire.


Még pénzért sem. Természetesen egyenes ági örökösként ha kitagadnak azt megtámadom. Van pénzem jó ügyvédre. Ez van. Aki velem szórakozott az így járt. Haha :D

2023. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!